Słuchawki bluetooth podłączone kablem szumią

Posiadam słuchawki bluetooth, które mogę również podłączyć przez kabel.

Po podłączeniu przez bluetooth nie szumią a przez kabel, takie przerywane szumienie / piszczenie słychać ;/ Jak to naprawić?

Hej,

A jakim kablem je podłączasz? I do jakiego urządzenia? Przez port jack combo?

Pozdrawiam,
Dimatheus

Jeden kabel jack 3,5mm. Podłączony do front panelu. Bezpośrednio do płyty nie da rady, słuchawki nie dosięgną mi do uszu ;/

Na telefonie nie słychać nawet maluteńkiego szumienia jeśli podłącze przez kabel jak i bluetooth

Podam jeszcze model słuchawek
FH0917 kolor biały

Na kompie jednak bluetooth średnio działa podczas gry a nawet podczas oglądania filmów, po prostu słychać pierdzenie / zanikanie dźwięku ;/

Na telefonie działają obie opcje komunikacji bez zarzutu

A podczas gry po kablu, słychać dźwięk takiej gotującej się wody cały czas w pewnym sensie idzie ten dźwięk “w górę”

Z tyłu podłączone bezpośrednio do płyty wydają się ok.

To coś z podłączeniem front panel’u do płyty.

Czyli co miałbym zrobić żeby to naprawić?

Czyli pogmerać we wtyczkach od front panelu. Coś odpiąc - dopiąć, przepiąć, przypiąć. Pamiętasz co było z dyskiem? Może jest po prostu niedopięte. Jak nie zadziała to gniazdo mini jack na front panelu jest uszkodzone. Jak masz monitor z wyjściem MiniJack 3,5 to może podepnij monitor HDMI-kiem, a słuchawki podepnij do monitora?

Nie mam monitora na HDMI

No to jakiś inny DisplayPort, co dźwięk przesyła.

Nie będę kombinował już z niczym, po prostu kompa dam na biurko a nie pod, i pod płytę podłączyłem słuchawki z tyłu :smiley:

Edit jednak nie da rady tak zrobić ;/

tak, dokupiłem taki adapter bluetooth 4.0, słuchawki co prawda są na bt 4.2 ale z tego co mi pracownik mediaexpert powiedział, 4.2 to jest tylko niska prądożerność a tak to będą działać

Nie wiem za bardzo o co chodzi z tym :confused:
Ale z tego co widzę, na obu końcówkach są 2 takie okręgi białe więc TRS

No tutaj nie powinno być problemu.

Tak, zawsze można liczyć ilość plastikowych obręczy - jeśli są dwie, to jest to TRS. Jeśli trzy - TRRS.

Złącze audio w komputerze masz jedno (combo dla słuchawek z mikrofonem) czy dwa osobne - jedno na słuchawki, a drugie na mikrofon?

Osobne

To jeszcze podaj, jaki masz model płyty głównej.

0hy9jp

Zauważyłem, że jak dysk jest używany, wtedy ten pisk / szum się nasila. Przed chwilą aktualizowałem grę w wargaming game center i taki był pisk jak gra się instalowała…