Słuchawki bluetooth - problem z dźwiękiem

Siemka, mam małą nadzieję, że ktoś mi tutaj pomoże. Połączyłem słuchawki bluetooth (WH-CH700N) z komputerem ale wszystko jakby działa z opóźnieniem, dźwięk jest przerywany co pol sekundy działa to jakby w slow motion. Komputer wykyrwa to jako headset a nie jako słuchawki, niewiem czy tutaj jest problem. Wyłączyłem usługe telefon głośnomówiący bo znalazłem na internecie, że to może być przyczyną o innych nic nie mówili więc zostawiłem. Z góry dziękuje za pomoc.

Bez%C2%A0tytu%C5%82u dd

Pytanie z jakim laptopem te słuchawki współpracują, lub z jakim adapterem Bluetooth, jeżeli to komputer stacjonarny?

Niedawno była rozmowa na temat przerywania dzwięku BT. Sam miałem ten problem i nie znalazłem rozwiązania. Dopiero wymiana adaptera BT pomogła.

ASUS BT400, miałem dwa modele i na obu działa tak samo - no powiedzmy, ze dziala…

Podłączałem również inne urządzenia audio i wyglądało to tak samo a po połączeniu do laptopa działało odrazu bez zarzutów.

Czyli wygląda na taki sam przypadek jak w zacytowanym przeze mnie wyżej wątku. Tam użytkownik też ma Asus BT400 i też ma podobny problem. Co ciekawe przed aktualizacją Windows u niego działało dobrze.

Ten moduł ma strasznie dobre opinie a ja miałem dwa egzemplarze i oba zawiodły? uh no cóż, dziękuje

Nie nie, moduł prawdopodobnie jest Ok. Wygląda na to że zepsuli coś w ostatniej aktualizacji. Działało to kiedykolwiek dobrze ?

Nie

Niestety więcej nie potrafię powiedzieć. Sam miałem problem z rwaniem dźwięku w 2 na 4 adaptery BT i nie udało mi się tego problemu rozwiązać.

Może tu coś znajdziesz. https://www.download.net.pl/slaba-jakosc-dzwieku-przez-sluchawki-bluetooth-w-windows-10-jak-naprawic/n/17641/