Słuchawki Bluetooth

Według mnie może być to problem z systemem. Jakby często się tu zdarza coś dziwnego, że coś nie działa albo nie działa ten adapter / pendrive się nie pokazuje

Odinstalowałem sterownik i zainstalowałem jeszcze raz, teraz słuchawki nie chcą się połączyć, tzn. urządzenie się łączy z adapterem, ale nie chce się połączyć tak jakby z dźwiękiem, zeby go odtwarzac ;/

Po ponownym uruchomieniu słuchawki łączą się z dźwiękiem, ale dalej nie są wykrywane w ustawieniach dźwięku ani nie odtwarzają nic

Według windowsa:
d%C5%BAwi%C4%99k

Reinstalacja systemu pomoże?

Reinstaluje system i zainstaluje Windows 10 pro. Myślę że to nie problem z home który obecnie mam tylko coś się stało z systemem nieoczekiwanie ale wolę już teraz pobrać na pendrive W10 i zainstalować Windows 10 pro bo z pro nigdy, przenigdy problemów nie miałem a od kad mam home to same problemy. Jak mam gry na 2 dysku HDD to nie znikną te gry prawda?

Jaki ten adapter? Mam to samo, ale wszystko się łączy. Używam właściwie dwóch na zmianę, tylko jeden jest na razie dla siostry jak potrzebuje. Baseus biały (19,99 złotych bez płyty) i Savio (21 złotych z płytą), oba z Media Expert

No przedwczoraj około 23 miałem już gotowy pendrive z instalką, najpierw odłączyłem 2 dysk na gry i zostawiłem tylko SSD, usunąłem wszystkie partycje więc wszystkie dane zostały zniszczone i utworzyłem na nowo

Potem zainstalowałem windows 10 Pro zamiast Home, i wszystko już śmiga :slight_smile:
Dziala nawet sterownik do kierownicy który nie chciał mi działać na Home

O tym bym nie pomyślał, ale sam mam wersję PRO

mi się wydaje że to nie problem z homem, tylko jakieś pliki systemowe zostały uszkodzone i dlatego. Ale dla pewności i usunąłem w całości stary system i nowy zainstalowałem

A pytałeś jaki adapter? Sorry, źle przeczytałem
Asus USB-BT400

Pytałem właśnie o adapter. Patrzę, że ten co masz, ma dobre opinie, ale patrząc na parametry, uważam że przepłaciłeś i może Asus też ma w tym swoje fochy.

Mam 3 adaptery Asusa, wersja home czy pro nie ma tu nic do rzeczy.
Każdy z moich adapterów po prostu wtykam w USB dowolnego komputera i jest gotów do pracy.

Dlatego napisałem że mogły to być jakieś uszkodzone pliki systemowe, dlatego system miał awarie często :wink:

Przed reinstalką warto najpierw spróbować mniej inwazyjnej metody.

Równie dobrze mogłem zrobić format czy też spróbować tej mniej inwazyjnej metody, ale wolałem postawić na nowo :wink:

Nie chce zakładać kolejnego tematu wiec piszę tutaj

To jest normalne że słuchawki często mi się same rozłączają z bluetooth / bardzo często przerywa w nich dźwięk i trzeba je uruchamiać ponownie żeby działało? No bo gram sobie w coś / oglądam film i zaraz słuchawki rzucają komunikat “Disconnected”

Rozumiem, że słuchawki na bluetooth nigdy nie będą tak sprawne jak te po kablu. Ale żeby aż tak ?