Słuchawki Bluetooth

Witam, mam pytanie, ponieważ otrzymałem słuchawki FH0917, i teraz nie mam pojęcia jak je sparować, pierwszy raz mam słuchawki na bluetooth :c pomoże ktoś?

Niby w instrukcji pisze, że przytrzymaj przycisk on/off przez 3 sekundy aż dioda led zacznie migać i potem można słuchawki znaleźć na liście urządzeń bluetooth ale ja ich nie mogę znaleźć jak właśnie miga ta dioda ;/

Może w systemie jest wyłączone bluetooth bo jeszcze żadnego urządzenia nie mam połączonego przez bluetooth z komputerem.

bluetooth

Za chwilę sprawdzę czy jeszcze połączą się z telefonem, teraz się ładują :wink:

Raczej problem jest z kompem, skoro informuje że urządzenie nie obsługuje bluetooth i nie można dodać nawet telefonu z bluetooth ;/ Co teraz?

Prawdopodobnie ten komputer nie posiada bluetooth.

Czyli co teraz mam zrobić?

Nawet w oknie “błędu” masz podpowiedź.

1 polubienie

Masz napisane na screenie który wkleiłeś.

Adapter zewnętrzny…
Czyli to takie malutkie coś
Może być taki który był z innego sprzętu czyli w moim przypadku myszy i klawiatury?

Mhm, dzisiaj akurat wybieram się do mediaexpert, znajdę tam taki adapter prawda?

Znajdziesz:

https://www.mediaexpert.pl/search?query[menu_item]=13030&query[querystring]=adapter%20bluetooth

Z tym, że zapytaj sprzedawcę jaką wersję BT obsługuje wybrany adapter, żeby Ci potem zobaczył Twoje słuchawki.

Bluetooth 4.2

Ja mam dwa adaptery, w tym jeden dla siostry. Baseus biały 19,99 złotych i Savio 21 złotych oba z Media Expert. Na zamówienie do sklepu czy do domu trzeba kupić. Choć mają BT 4.0, łączą się ze słuchawkami z BT 5.0. Na razie brak zastrzeżeń i dużo lepszych parametrów nie znalazłem, więc nie chciałem przepłacać

BT jest kompatybilny wstecznie.

Witam ponownie, mam adapter, zainstalowałem do niego sterowniki z załączonej płytki (przerzuciłem dane na pendrive bo napędu w PC nie mam) i na początku słuchawki strasznie przerywały, a teraz po ponownym uruchomieniu nie chcą się połączyć (adapter jak i słuchawki pokazują w ustawieniach "błąd sterownika)

Słuchawki po ponownym uruchomieniu się połączyły ale dalej adapter ma błąd sterownika ;/

bluetooth1

Po ponownym włożeniu adaptera nie pokazuje się, na dodatek nie działa np. pendrive, nie jest w ogóle widoczny nawet w zarządzaniu dyskami. Klawiatura mysz czy inne podobne urządzenia działają. Co może być problemem?