Słuchawki dla gracza za około 400 zł

Tak jak wyżej, gram w gierki FPS typu Valorant, CS i szukam słuchawek za około 400 zł które będą miały dobry dźwięk w tej cenie. Nie muszą świecić, mieć super designe’u etc. Chodzi mi o dźwięk, nie wygląd.
Dzięki za pomoc.

Siemanko :slight_smile: polecam HyperX Cloud Alpha posiadam je dobrze grają i w grach w cs go dobrze się sprawują dobrze lokalizują,jeżeli wolisz z "z pseudo bajerem 7.1 " to Hyperx Cloud II miałem też i te pozostałem jednak przy HyperX Cloud Alpha :slight_smile:

Akurat Cloud II posiadam aktualnie i niestety czas ich minął po około 4 latach użytkowania, dlatego rozglądam się za czymś i wolałem się doradzić po prostu ludzi, którzy orientują się więcej w kwestiach słuchawkowo-dźwiękowych czy nie ma czegoś lepszego w tej cenie. Mimo wszystko dzięki za radę.

mam Hama SŁUCHAWKI KOMPUTEROWE z kablem 5m

W tej klasie cenowej jednym z najlepszych wyborów będzie oczywiście Sennheiser GSP 300. Wysoka sprawność, niska oporność, dobre wykonanie, sensowne przetworniki, które nadają się również do muzyki, niezły mikrofon. Dostępne bez problemu części zamienne.

A 300 zł do twojej kieszeni za promowanie?