Słuchawki dla Gracza

Jestem graczem w counter strike i zamieniam zmienić słuchawki i mam pewnien dylemat jakie wybrać.

Moj przedział pieniężny wynosi do 200 zl. Firmy które by mnie interesowały to creative, steelseries, speedlink,razer,itp

Co myślicie np o Razer Piranha,Speedlink Medusa 5.1 ProGamer Edition,Mobile,SteelSeries 4, także o innych modelach wartych uwagi.

Prosiłbym o opinie z użytkowników którzy używali tych słuchawek.

Z tych co podałeś to już chyba najlepsze są razery . Lepiej poszukaj jakieś Sehneissery

A może coś z KOSS-ów mają dożywotnią gwarancje. Ja posiadam słuchaweczki KOSS PortaPro (150zł mnie kosztowały teraz są tańsze) i grają super.

Jest to niezawodna marka produkująca słuchawki od lat. Wybierz coś dla siebie:

http://www.skapiec.pl/site/cat/49/filtr … _0_0_0_0_0

http://www.allegro.pl/item435720776_sen … mocja.html

http://www.allegro.pl/item434367079_slu … r_f_v.html

http://www.allegro.pl/item439281446_kos … otnia.html

wybierz któreś z tych

bzdura

Medusa pro gramer home > mobile > 4h>= Razer

Razera HP-1 są niewiele lepsze imo od Medus a ile droższe. Razer słuchawki robi słabe a każe duzo placic bo to przecież razer:)

za ta cenę

senki PC 151 / Creative aurevana live o ile dostaniesz / koss sb 49 bodaj / ale lepiej imo brać senki hd 202/201 + Creative Sound Blaster Audigy 2 bo senki i reszta nie rozwiną skrzydeł na Integrze.

Ja jestem szczęśliwym posiadaczem Creative Fatality. Kosztują stówkę, a w moim przypadku nieźle się spisują. Też grywam w CSa i dokładnie słychać wszystkie strzały, dźwięk chodzenia, itp. Polecam.

Posłuchałbyś jakichkolwiek pełnych słuchawek przyzwoitej jakości i zmieniłbyś zdanie (pełnych w sensie w całości okalających uszy).

Nie wątpię, jednak ja tylko proponuję. Jestem z nich zadowolony i nie zamierzam na razie zmieniać ich na inne. Wystarczają do gry i posłuchania czasem muzyki (do muzyki preferuję raczej więżę Hi-Fi podłączoną do komputera).

Ja posiadam Creative HQ-1300(link do producenta)

hq_31.jpg

Jeśli chodzi o głośną i mocną muzykę, to może nie wymiatają, ale do gier z całą pewnością wystarczą !!