Słuchawki do 100 zł

Witam :slight_smile:

Chcę kupić sobie słuchawki do komputera za cenę max 100zł.Chciałbym żeby dobrze izolowały od otoczenia i jakość dźwięku też była przyzwoita (oczywiście jak na tą cenę). Głównie używał ich będę do filmów i muzyki rzadziej do gier.

Czytałem trochę i w tej cenie chyba dominują:

  • Philipsy SHP5401

-SennHeiser HD 201

Co o nich myślicie? A może polecacie jakieś inne?

Z góry dzięki :wink:

Superlux HD681 również polecam :wink: Może nie izolują tak mocno, ale deklasują przeciwników pod względem odczuć.

A jak jest w jakość /cena? Chciałbym aby trochę potrzymały :stuck_out_tongue:

Na tle Maxell Retro DJ i Superlux HD681

wypadają po prostu średnio.

HD 201 prawie w ogóle nie izolują, poza tym mają strasznie kruchy tandetny plastikowy pałąk. O Philipsach się nie wypowiem, ale to typowo marketowe słuchawki.

Z czystym sumieniem mogę polecić pierwsze wymienione przeze mnie, sam dość długo szukałem odpowiednich i nie żałuje zakupu.

Chyba ostatecznie zdecyduje się na Superlux HD681 :slight_smile:

Dodane 15.06.2013 (So) 22:05

A jakie słuchawki polecacie w tej cenie z wbudowanym mikrofonem?

Cześć,

Muszę zdanie kolegi nieco podważyć. Jako posiadacz HD201, już w sumie od ponad 6 lat, muszę przyznać że owszem, pałąk mi się połamał, ale tylko i wyłącznie dlatego że stanąłem na słuchawki leżące na podłodze. Izolacja jest przeciętna, ale nie powiem że zła - na połowie głośności nie słychać już dźwięków otoczenia. Odpowiednie ustawienie equalizera pozwala na bardzo ładny, czysty dźwięk (mam na myśli lekkie podbicie niskiego i wysokiego tonu, a zaniżenie średniego).

Z wyrazami szacunku,

Lewanxd

Lewanxd bardzo dziękuje za odpowiedź :slight_smile:

A jakie słuchawki polecacie z wbudowanym mikrofonem w cenie do 100zł?