Słuchawki do 100 zł

Witam, szukam słuchawek nausznych, wyciszających w cenie do 100 zł. Słuchali mąją służyć głównie do słuchania muzyki z urządzeń z wbudowanymi kartami dźwiękowymi. Głównie integry z z87 pro 4 i xperii l

Ja ze swojej strony polecałbym Ci Superlux HD681 , nie powalają one wyglądem za to dźwiek jest wyśmienity. Sam ich używam a zapłaciłem dosłownie 92 zł wiec idealnie wpasuje się w cenę jaką możesz przeznaczyć na taki sprzęt :wink:

 

Ja polecam te:

http://www.skapiec.pl/site/cat/49/comp/258419

Creative z odpinanym mikrofonem. Wprawdzie przeznaczone głównie do gier ale jakość dźwięku jest bardzo dobra tak wiec idealnie powinny sprawdzić się również do słuchania muzyki.

Bardzo dobrze tłumią odgłosy otoczenia. Oraz mają wygodne nauszniki. 

Z tego co widzę, to HD681 zbierają same dobre opinie, więc chyba je wezmę. Co sądzicie o wersji evo?

Wziąłem HD681 i jestem zadowolony. Naprawdę dobre monitory jak na tą cenę. Dźwięk po prostu dobrze oddany. Pałąk nie jest najmocniejszy, ale może być, automatyczna regulacja działa dobrze. Przydał by się potencjometr, fajnie by też było, gdyby były zamknięte, ale przeżyję :). Słuchawki nie męczą uszu i nie przyciskają małżowin, miejsca zostaje w środku jeszcze od groma. O wyglądzie nie piszę, ponieważ to już sprawa gustu. Ogólnie polecam.

 

Tematu tak czy inaczej nie zamykam, ponieważ znajdzie się ktoś jeszcze z podobnym pytaniem, a oferty się zmieniają, albo ktoś będzie chciał polecić coś innego.