Słuchawki do 120zł

Planuję zakup słuchawek w limicie około 120 złotych. Będą one głównie służyły do grania (musi być dobre pozycjonowanie w cs) lecz fajnie by było jakby można posłuchać w nich muzyki w niezłej jakości. Muszą mieć one też wbudowany mikrofon i zależy mi na tym żeby nie rozwaliły się po pół roku. Macie jakieś godne polecenia propozycje?
Narazie mam na oku:
sharkoon h10
sharkoon rush er2
sharkoon sgh1
creative sound blaster blaze

Fajnymi słuchawkami są Patriot Viper v361

Nic i nic i nic z tych!!! PATRIOT też słuchawy tandety! Nie bierz nic co wygląda tak dla graczy :stuck_out_tongue: na bank nie w tej cenie!

Fajniejsze będą bez mikro każdy ci to powie :smiley:
ISK HF2010
Superlux HD681


Z mikrofonem o niebo lepsze HyperX Cloud Stinger z promocji za 129 zł

Sharkoon Rush ER2 są całkiem niezłe w tej cenie

w hyperxach jest jedno wejscie jack, w płycie głównej mam osobno mikrofon i słuchawki, jakiś sposób na to?

https://www.mediaexpert.pl/przewody-audio-video/adapter-2x-jack-3-5-mm-jack-3-5-mm-delock,id-307907?gclid=CjwKCAjw68zZBRAnEiwACw0eYckkW0TFm-6LK22ERF-V4yMwtrUyGD1fkvsQnYdQuA4feczaXnwmFhoCylEQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds&dclid=CIemg_3l89sCFZKXmwodZjsKeA takie coś załatwi sprawe?

czy w zestawie już taka przejściówka jest?
z tego co przeczytałem to powinno być ale nie jestem pewny, sami sprawdzcie:

Zaglądnij na tą promkę: https://inspiracje.x-kom.pl/mistrzowska-promocja?s=&pricef=&pricet=&sort=recomended&limit=30 siberie dość tanio, chociaż ja nie jestem do nich przekonany.
Brałbym Superluxy albo iski

Ja polecam w tym budżecie Cooler Master MH-320 czarny. Solidne wykonanie, świetny design, całkowite wyciszenie, bardzo dobre, czyste i głębokie brzmienie.