Słuchawki do 150zl

Hej.

Zastanawiam sie nad kupnem sluchawek do sluchania muzyki czasem do pogrania w CS lub w inne gry. Ale głownie do muzyki.

No i skypa

Moja uwagę zwrócily promowane słuchawki Creative Fatal1ty Gaming oraz troszke tansze Creative Headset HS-900

Ktore wybrać a może jakies inne i lepsze.

Z góry dzieki za pomoc

ani 1 ani 2, są to słuchawki sory ale hipermarketowe, w tej cenie sennheiser hd202/hd457, lub Creative Aurvana live!

ja za 50zł fajne i dobrej firmy kupie i mi dłużej wytszymają niż te drosze , 150zł za słuchawki :slight_smile:

Jeżeli słuchawki mają głównie służyć do słuchania muzyki, a sporadycznie do gier, to obydwa modele odpadają. Posłuchaj rady Kubinho. Mikrofon dokupisz za grosze.

jeśli masz 150 na wydanie, kup lepiej AKG K512 lub AKG K414P

Wyglądają może nie za ciekawie, ale grają bardzo dobrze.

Posiadam Creative Fatal1ty i do grania są rewelacyjne, a jeśli chodzi o muzykę, to jeśli nie jesteś melomanem, spokojnie Ci wystarczą. Polecam.

Niestety obecnie one kosztuja okolo 260 zl ;/

Popieram Vendor43 , , bierz AKG K512 i będziesz zadowolony!

Recenzja słuchawek AKG K512

Tak a niby jakie? [-X

Chyba zdecyduje sie na Sennheiser HD 202

czy moze lepiej te AKG K514. mam zintegrowana karte dzwiekowa. Czy nie beda graly za cicho :frowning:

To lepiej zainwestuj najpierw w kartę dźwiękową.

Moim zdaniem, nie ma sensu ładować w słuchawki 150zł do kompa ze zintegrowaną kartą! Jeśli masz zamiar w dużych ilościach używać skypa, lub grac w CS to szczerze polecam CREATIVE FATAL1TY GAMING z tej aukcji:

http://allegro.pl/item419377783_creativ … ar24m.html

cena 86,99zl (z przesyłką) jest bardzo rozsądna. Słuchawki są bardzo wygodne i wcale nie zgodzę się z teorią, że są to słuchawki “marketowe”!

nie słuchaj typów co polecają Ci creative Fatal1ty bo jezeli dla nich to dobre słuchawki to głośniki chyba mają z buzzera z obudowy, sam mam hd201 do kompa i są bardzo dobre, ogólnie najlepsze firmy słuchawek to Koss/Akg/Sennheiser/Grado/SKullcandy

Wez Akg lub sennheisery i będziesz zadowolony, są to słuchawki o 5 klas wyżej co do creative

Kupiłem AKG 514. Dzwiek wykonanie itp. bardzo fajnie. Ale mialem wczesniej media-techa z mikrofonem i roznica jest niewielka. Ale nie załuje. Dzwiek jest git.

Dzieki za pomoc.

albo nie masz słuchu, albo masz tandetną dźwiekówke , powiedz, jaki jaką karte muzyczna masz obecnie w kompie

Zinegrowana hehe No przez to pewnie nie jest za ekstra :wink:

zapewne, jak zapewne wiesz, sluchawki akg/koss/sennheiser nie są raczej robione pod kompa a pod wzmacniacz

A co sądzisz Kubinho o Cresyn’ach?

qqq_ppp , podłącz się do jakiegoś porządnego playera to na pewno zobaczysz różnicę.

są to typowe słuchawki dodawane do mp3 szału nie ma ale, naprzyklad są dodawane w standardzie do irverow niektorych