Słuchawki do 200 złotych

Poszukuję dobrych słuchawek do komputera w przedziale cenowym 150 do 200 zł. Sprzęt by służył do grania i słuchania muzyki(głównie elektronicznej). Kartę dźwiękową mam zintegrowaną, wygląd słuchawek raczej nie gra roli, dobrze by było jakby kabel był długi. Co do mikrofonu to obojętne(może być, może nie być).

Koledzy polecili mi Creative Aurvana Live oraz Creative Tactic3D Alpha. Który z nich lepszy? A może polecacie coś innego?

Zerknij tu: http://www.sennheiser.com.pl/sluchawki-domowe-i-hifi-sennheiser.html

CALe można brać lub np Superlux 668B

Polecane słuchawki nauszne muzyczne

http://www.techfanatyk.net/polecane-slu … -muzyczne/

Dobra, czyli chyba skuszę się na tego Creative Aurvana Live!. Przeraża mnie tylko ten kabel, wielu użytkowników zaleca recabling a ja się na tym nie znam :confused:

Mialem Creative Aurvana Live! i również mam nie najciekawsze przeżycia z kablem ( 2 razy musiałem wysyłać do reklamacji ).

AKG K44 = Creative Aurvana Live! tylko że AKG są “niezniszczalne”, kosztują około 50 zł mniej i dźwięk można powiedzieć że identyczny co w Creative Aurvana Live!.

Z tego co czytam to, żeby cieszyć się w pełni dźwiękiem trzeba mieć kartę dźwiękową…

A jak jest z tymi Creative Tactic3D Alpha? Ktoś je miał? Dobre są?

masz 200zł do wydania i bierzesz creativy?

z takim budżetem możesz mieć coś lepszego, chociażby http://www.skapiec.pl/site/cat/49/comp/1574689 albo http://www.skapiec.pl/site/cat/49/comp/485019

CALe są ok, warto je kupić.

A co do zmiany okablowania:

http://www.forzaaudioworks.com/

JAk przy każdych lepszych słuchawkach :slight_smile: