Słuchawki do 300-250 zł

Witam
Szukam słuchawek do słuchania muzyki na trasy lub do szkoły. Szukam słuchawek przewodowych nausznych najlepiej z futerałem dobrych w transporcie. Zależy mi na jakości dźwięku oraz by nie przekraczać 300 złotych ,co najwyżej 250. Osobiście Myślałem nad czymś pomiędzy https://www.x-kom.pl/p/475874-sluchawki-przewodowe-sennheiser-hd-400s.html a https://www.x-kom.pl/p/420230-sluchawki-przewodowe-isk-hd9999-czarny.html

proszę o pomoc w znalezieniu tych najlepzy

1 polubienie

A czego chcesz od słuchawek jak bardziej sprecyzujesz jakiej muzyki słuchasz to uda sie wytypować ten model który lepiej gra w tych barwach.

Ja na przykład myślałem kiedyś przy wyborze pomiędzy AGK a ISK ale wybrałem akg bo ma bardziej klarowny dźwięk i bass jest taki bardziej krótszy-punkowy jak by bez subwoofera na głowie.
Bo lubię słuchać ambient i elektronikę i nie chce aby bass mi zagłuszał muzyke w tle.

Jak chodzi o muzykę w terenie to preferuje słuchawki zamknięte aby odizolować hałas od otoczenia i w drugą stronę.

Z tych 2 twoich propozycji powyższych wybrał bym isky

Muzyka jaką słuchama to rock i metal.
A co do ISK i AKG to to są stego co mi wiadomo duże słuchawki studyjne a mi chodzi o coś małego, składanego z futerałem. Coś w stylu połączenia isk (futerału ,padów na całe
Uszy ,wymiennych kabli) oraz takich lekkich małych składanych sennheiserów

Do 250 zł najlepsze są Creative Aurvana Live. Jeśli chcesz najlepszej jakości i basów to lepszych nie ma. A jeśli zamiast dźwięku ważniejszy jest dla ciebie wygląd to nie wiem czy ci się spodobają.

@neomatrix1
Creative to taka mass produkcja słabej jakości przereklamowane coś jak Lenovo w hipermarketach.

@strejteg
Wszystkie te 2 modele co poleciłeś to własnie są takie duże nauszne, a raczej wokół uszne te ISK własnie mają skopiowany styl od starych akg z pałąkiem.

To ja nie wiem które składane słuchawki będą dobrze brzmieć jak isk spytaj na forum audio fanatyk tam są ludzie co mają dobre obycie na co dzień z sprzętem audio więc może coś doradzą konkretnego.

ISK mają długie kable. Na moje oko jest to dość niewygodne, gdybym miał ze słuchawkami biegać po ulicach i upychać kabel pod kurtką. Do kompa idealne.

Kable można wymienić bo jest odłączany ale chyba znalazłem coś ciekawego

Bo znajomy ma własnie edifer tylko nie wiem który model

Edifery są fajne i ładne ale nie mieszczą się w moim budżecie a tyle nie jestem w stanie dołożyć ale coś tego typu by było

Poczytaj o Takstarach - przykładowa gama modeli.

Wyglądują fajnie ale nie wiem czy mają dobrą jakość dźwięku?

A co do innych (wybranych przez Ciebie czy proponowanych przez innych) masz taką wiedzę? Nie zaproponowałem Ci ich ze względu na “fajny wygląd”… Pogooglaj a się przekonasz.

Edifier W800 się nie mieści?
Działa na kablu i bez niego.

Z tych co podałeś zdecydowanie słuchawki ISK HD9999. Grają dobrze, są na kablu.

Bez kabla patrzyłbym pomiędzy Sennheiser 4.40 HD oraz Edifier W830BT. Oba zestawy są słuchawkami bezprzewodowymi z możliwością grania na kablu.

Ja osobiście posiadam te drugie… kupione z myślą słuchania na kablu, ale używam tylko na BT - komfort na maxa, a bateria zawsze ponad 80 godzin + solidny futerał (jakbyś chciał widzieć coś więcej, daj znać) :slight_smile: