Słuchawki do 50zł

Chyba jest to najodpowiedniejszy dział do tego tematu :smiley:

W najbliższym czasie chciałbym kupić sobie słuchawki. Budżet na tę inwestycję wynosi 50 zł :slight_smile: Niestety za bardzo się na tym nie znam, dlatego też piszę tutaj, prosząc o radę, propozycję. Interesuje mnie tylko allegro (ewentualnie większe sklepy jak media-markt czy electroworld). Moje poprzedniki to creative ep630. Miały na prawdę wyśmienity dźwięk. Niestety rozwaliły mi się już po paru miesiącach. Związku z tym proszę o jakieś propozycję mocniejszych dźwiękodawców. Te creativy jakoś przekonały mnie do słuchawek typu plug(kanałowe). W proporcji jakość/cena zasugerowano mi koss spark. Czy byłby to dobry pomysł na ich kupno? Czy może są jakieś lepsze w podobnej cenie?

Z góry thx za pomoc :slight_smile:

Za tyle kasy dźwięku dobrego nie otrzymasz.

Naprawdę gorąco polecam :arrow: http://allegro.pl/search.php?sg=0&strin … ser+hd+202

http://allegro.pl/item476253215_sennhei … mocja.html

warto dolozyc te 23zl, z mojego punktu widzenia, lepsze sa 201, przynajmniej mi lepiej leza na glowie, i maja mniejszy bass, bo 202 sa troszke przebasione, a w 201 jest go akurat, jednak to indywidualny dobor 201 czy 202 zalezy co kto lubi, wazne jest to ze oba to dobre sluchawki warte swej ceny

ja bym brał coś z dousznych np Vedia SRS-200:

http://allegro.pl/item474227762_sluchaw … _gwar.html

sam mam i sobie chwale:)

z dokanałówek to Philips She 9500 lu 9700

sory nie doczytalem tematu, chodzi o dokanalowe tak?, to najlepsze polecil robson, czyli philipsy, bardzo fajne, ze zroznicowanym dzwiekiem

ale robson nie dał kanałowych :wink:

Dal, philipsy , na samym dole

a i uważaj na podróbki bierz ze sklepów takich jak agito,najlepiej sprawdz na ceneo.pl i patrz ile i jakie komentarze ma dany sklep,pozatym proponuje także Panasonici HJE-200 lub HJE-300 jak masz więcej kasy :slight_smile:

Philipsy nie na moją kieszeń, a tych twoich robson nie ma na allegro :wink:

Bardzo bym prosił o podawanie linków. Cudem sie domyśliłem, że słuchawki o nazwie HJE-300 na ceneo są pod nazwą HJE 300 :smiley: