Słuchawki do 60 zł

Szukam słuchawek do 60 zł ,które będą dobrze grały z Creativem Muvo a także z n73 oczywiście po zastosowaniu przejściówki. Więc 2 pytania:

-jakie słuchawki?

-jaka przejściówka

Z góry dziękuję za wszystkie propozyje :slight_smile:

Polecam Creative EP-630

Są to słuchawki dokanałowe. Świetne basy, świetnie się trzymają, ogólnie super :slight_smile: Ja kupiłem za 50 złotych w sklepie, na allegro podobne ceny.

Kto się ze mną zgadza? :smiley:

Słyszałem właśnie o tych creativach albo jakiś panasonic’ach i teraz nie wiem, które. A przejściówka?

Jakie masz wejście na słuchawki w Nokii? Micro Jack? 2,5mm? Zwykła przejściówka z 2,5 na 3,5. Tylko moja rada, nie kupuj przejściówki na allegro. Cena to złotówka + przesyłka, czyli koło dychy. I kupujesz w ciemno. Niektóre przejściówki telefon po prostu nie łapie. Idź do sklepu z komórkami (serwis, komis, cokolwiek) i kup tam. Sprawdzisz, czy działa i będzie w porządku.

Panasonic’a miałem w uszach, ale bardziej podpadły mi Creativ’y. Pamiętaj, że masz w komplecie dodatkowe 2 rozmiary gumek. Musisz sobie dopasować. Ja mam nakładki Medium, ale kolega w Medium’ach prawie nic nie słyszy, także nie zraź się jak będziesz próbował :slight_smile:

EDIT:

Chociaż teraz chyba widzę, że N73 nie ma Micro - Jack’a. Ale zrób na takiej samej zasadzie, idź do komisu :slight_smile:

Tzn Nokii jeszcze nie mam będzie albo w tym miesiącu albo na początku przyszłego :stuck_out_tongue: jednakże nie chciałbym ,żeby nie działały z jednym z wymienionych urządzeń. Fakt wybiorę się do jakiegoś komisu po przejściówkę A co do słuchawek ktoś jakieś propozycje. A jak z jakością dźwięku w tych słuchawkach ,gdzyż mam już dośc płaskiego dźwięku?

Płaskiego dźwięku tam nie ma, uwierz mi :slight_smile:

Ja już się nie wypowiadam, niech powiedzą coś inni :smiley:

Do spania :slight_smile:

Do N73ME kupiłem przejściówkę AD-46. W sklepie firmowym Nokii 78 zł. Kumpel do E50 miał jakiś no name za 20 zł (komis). Mikrofon tragiczny, nie działało odbieranie połączeń, a regulacja głośności kiedy chciała. No i rozsypało się to po miesiącu.

http://www.nokia.pl/A4566335

Ja chciałbym używać tego adaptera do słuchania muzyki a nie dzwonienia. A czy mogłby być AD-15 ,bo sory bardzo ale nie kupie adaptera za 80 zł skoro słuchawki nawet tyle nie kosztują.

oryginały na allegro są po 20zł a no-name po 5zł…