Słuchawki do biegania i na siłownię

Szukam słuchawek do biegania i na siłownię do iPoda. Czyli takich, które nie spadną z głowy lub uszu. Myślałem nad Sennheiser px100 albo Koss PortaPro. A może polecicie coś innego w tym przedziale cenowym?

Przejrzyj viewtopic.php?f=19&t=276710 - może coś znajdziesz dla siebie.

Podaj jaki masz budżet.

Dodatkowo wstępnie przejrzyj http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzj … -1101.html

Podałbym w złotówkach ale kurs ostatnio mocno się waha a zakup będę robić w funtach więc 25-30 funtów.

Ja ze swoimi PX100 miałem problemy tylko przy przekopywaniu działki, wtedy musiałem na czubek głowy założyć by nie spadały. :slight_smile: Zobaczyłbym po ile chodzą PX100, Kossy Porta Pro i coś w stylu AKG K 412 P.

A które nadawałyby się lepiej do muzyki instrumentalnej (rock, metal, klasyczna)? Zależy mi na miłym dźwięku i basie który nie urywa głowy tylko brzmi…miło. Bo czytałem różne opinie na temat PortaPro i px100 i żadne nie są zgodne.

Bo dla każdego różnie one brzmią. Osobiście słyszałem i PX i KPP (tyle że na słabym sprzęcie) i to zależy - jednemu podoba się takie brzmienie, innemu inne. Masz możliwość przesłuchania (tak jak w Polsce w placówkach mp3store) tych słuchawek?

W końcu zdecydowałem się na PMX100. Cena taka sama jak PX100 a ma dodatkowe “uchwyty” żeby uszu się lepiej trzymały + podobno ogólnie trochę lepsze.

http://www.amazon.co.uk/exec/obidos/ASI … ROKL5A1OLE

Dzięki za pomoc Adelbert :wink:

Trochę brzydka ta “szachownica” na nausznikach, ale ogólnie git - na pewno Ci nie spadną. :slight_smile:

Mógłbyś zdjęć gąbki i zrobić zdjęcie (chciałbym porównać do PX100)? No i koniecznie napisz za jakiś czas (po wygrzaniu i przesłuchaniu kilku płyt) jakąś krótką opinię o zakupionym sprzęcie.

BTW Ad a lbert :slight_smile:

Mi ta szachownica właśnie się podoba. Słuchawki spodziewam się dostać w środę, może czwartek. Po odsłuchaniu postaram się przygotować jakąś recenzje :wink:

A co do nicka, zdarza się najlepszym :stuck_out_tongue:

Tutaj jest jedno, dwa zdjęcia bez gąbek.

http://twojepc.pl/artykuly.php?id=sennheiser_1&strona=2

Czyli to samo co PX100, czyli będziesz zadowolony. :slight_smile: