Słuchawki do cs'a

Witam. Chciał bym, żeby ktoś pomógł mi z wybraniem dobrych słuchawek do 250 zł. Od dłuższego czasu szukam i nic ciekawego nie mogę sobie wybrać … Wiec prosił bym wszystkich o pomoc. Będą one głównie wykorzystywane do gry w cs’a, wiec dobrze jakby były no po prostu bardzo dobre ;]

Z góry dzięki ;D

Jeśli uda Ci się wyrwać gdzieś Sennheiser HD555 za tyle kasy to bierz bez zastanowienia.

Fakt dobre są … Lecz trzeba mieć ogromne szczęście żeby w tej cenie je dorwać … :wink:

Nie kupuj słuchawek pod cs’a, to stara gra i każde słuchawki stereo od 50~ zł będą dobre.

Z doświadczenia (a w countera gram 4 lata) powiem Ci, że SENNHEISER HD 201 w zupełności wystarczą, a jeśli chcesz coś za około 250 zł to polecam

AKG k530.

A te sennheiser-y beda lepsze od creativ fatality hs1000 ?

Tak będą, tak jak pisał kolega wyżej jeśli nie dostaniesz Sennek w tej cenie możesz się skusić na AKG K530, osobiście ich używam i dużo gram. Pamiętaj też, że nawet dobr esłuchawki nie zagrają w pełni możliwości bez dobrego źródła (tj. karty dźwiękowej)

A ja polecam Ci Gamecom Plantronics 367 osobiście je mam i polecam.

Dobrze słychać kroki przeciwników w CSie. Np. na mapie de_dust2 jestem CT i “siedzę” na A to słyszę TT z początku długiej od ich strony.

Takie jakby WH, ale w uszach. ;D

A co do ceny to ja je kupiłem za 125zł ale nie powiem Ci gdzie po zapomniałem.

Bo z gali słyszysz długa ten bug jest już od 1.5. W tej cenie hd 201 przebija prawie wszystko do 200 zł~ od creativ’ów itp.

Do 250zł polecam Steelseries 5hv2 dołóż 30zł i będziesz mieć z USB, jeżeli nie steelseries to plantronic gamecom 777.

Żaden bug, to czemu gdzie indziej np. w szkole tak nie jest? Ta sama wersja dokładnie.

a powiedzcie mi może jeszcze jak bym chciał kupić senki to jaka kartę dźwiękowa do tego może :stuck_out_tongue_winking_eye:

Tak żeby cena może wynosiła do 60 zl ;p