Słuchawki do gier , max 250 zł - jakie?

Witam , Panowie potrzebuje słuchawek do gier a konkretnie Battlefield 4 , CS itp. Jakie polecacie ? Ja myśle nad Steelseries Siberia V2 lecz nie wiem czy to dobry wybór , pytam Was o pomoc bo może ktoś się zna na słuchawkach itp. Ja nie mam pojęcia jakie będą dobre tym bardziej że słuchawek jest masa i jest w czym wybierać … Pozdrawiam :smiley:

No ja od jakiegoś czasu korzystam z tych słuchawek:

http://www.skapiec.pl/site/cat/49/comp/3749274

Może są i wprawdzie tańsze niż kwota za którą chciałbyś je kupić ale ja osobiście jestem zadowolony. Świetna jakość dźwięku, dobrze tłumią inne odgłosy z mieszkania. Mikrofon również nieźle łapie.

Nie męczą również uszu (na co ja zwracałem uwagę). Fajny jest też długi kabel, który ma ponad 2,5 metra. Używam ich nie tylko do grania a również słuchania muzy tak więc ta cecha przydaje się kiedy chcesz się wyłożyć w dowolnym miejscu w domu. 

Ja mam te http://www.ceneo.pl/11379866?se=4kA4SwbT4vvM5zpgbZJtU8suYNmaiX-8&gclid=CLLQr5uRsL4CFfMftAod5zkAbw są super jakośc do ceny . Jest również wersja usb nieco droższa ,ale wybór należy do ciebie.

USB masz na myśli z karta dzwiękową do nich ? I jak tłumią dzwiek ? bo to są otwarte słuchawki , nie słychać jak ktoś rozmawia w domu itp ?

Tłumią dobrze mają miękkie gąbki przyjemne w dotyku i nie cisną w uszy. Z tą rozmową to jest tak, jak ktoś jest blisko ciebie to usłyszysz niewyraźny głos.

Siberia V2 i zwłaszcza te Geniusy to chłam. Sprawdź Superlux HD-668B - sporo tańsze, a znacznie lepsze. Jak jest Ci potrzebny mikrofon to po prostu dokup Zalman ZM-Mic1 (swoją drogą niejednokrotnie lepszy od tych dołączanych fabrycznie do słuchawek)

Siberia V2 to musi być straszny chłam mając doskonałe oceny w recenzjach :wink: Superlux to słuchawki do muzyki (brak regulacji głośności, brak mikrofonu).

Mówisz o tych ocenach na ceneo? Kto je tam wystawia, gimnazjaliści? Jakie oni mają porównanie. Ja słuchawki miałem na uszach, do gier jeszcze ujdą  do muzyki tragedia. Superluxy mają szeroką scenę przez co niezłe pozycjonowanie, w grach spiszą się równie dobrze co siberie, w muzyce setki razy lepiej. Nie mają mikrofonu to można sobie dokupić dopinany na kabel Zalman ZM-Mic1, który jest bardzo dobrej jakości. Wychodzi dwukrotnie taniej i lepiej. A jak ktoś chce ściszyć słuchawki to może to zrobić przy pomocy klawiatury (wiele ma nawet specjalne przyciski multimedialne).

Tak tak, a za wszystkim stoją żydzi.

http://www.engadget.com/products/steelseries/siberia/v2/

Kolega wyżej ma chyba drewniane ucho albo kłamie, że je posiadał. Osobiście nie jestem zwolennikiem słuchawek do gier, ale akurat ten model wypada naprawdę dobrze.