Słuchawki do gier za 150zł

Witam! 

Szukam słuchawek do gier, oto moje wymagania:

Będę ich używał do gier typu World of Warcraft i Cs Go.

Chciałbym, żeby nie bolały w nich uszy po dłuższym “maratonie”, szukam słuchawek, które potrafią wygłuszać otoczenie.

Dobrze ,by było, gdyby posiadały mikrofon ,ale mogę kupić osobno ( w takim przypadku proszę podać jaki polecacie)

Wygląd: czarne lub białe, a najlepiej czerwone.(ale tego już nie wymagam, taka mała sugestia)

Moja karta dźwiękowa: Realtek ALC-662

Cena: 150zł wraz z mikrofonem ( gdyby, było coś znacząco lepszego to mogę dopłacić 50-70zł)

Pozdrawiam :wink:

http://www.morele.net/sluchawki-superlux-hd681-441057/

znalazłem takie, co o nich sądzicie?

i taki mikrofon

http://www.morele.net/mikrofon-zalman-zm-mic1-294548/

Skoro słuchawki mają wygłuszać otoczenie to tego typu mikrofonu nie bierz. Podpięcie tego do kabla / koszuli wszystkie dźwięki otoczenia będzie ci zbierać, chyba że będziesz mówić do niego dość głośno (wiem bo sam coś w tym stylu posiadam). Ew będziesz sobie musiał jakiś stelaż do niego zrobić z kawałka przewodu.

Co do słuchawek, weź poprawkę na to że budżetowe słuchawki nauszne zawsze będą powodowały ucisk / ból uszu. Warto przemyśleć kanałówki - mimo że nie wyglądają na takie do grania są bardziej wygodne w użyciu. Szczególnie gdy w słuchawkach spędzasz większość dnia.

HD681 niewygodne? Używam do komputera od lat i nie mogę powiedzieć, żeby były niewygodne. A po “skarpetkowym modzie”, to już w ogóle nie ma na co narzekać. Poza tym to są słuchawki wokółuszne a nie nauszne  - chyba że ktoś ma kłapouchy jak słoń. :wink:

Tak więc, Młody2018 - jeśli jeszcze nie kupiłeś, to IMHO jest to bardzo dobry zestaw; ale jeśli, jak pisałeś, jesteś skłonny dorzucić trochę do budżetu, to zainteresuj się Superluksami HMC 631 i masz gotowy zestaw o równie dobrym dźwięku (a nawet może bardziej przystępnym dla większości słuchaczy/graczy przez mniej ostrą górę w HMC).

Sprawdziłem te HMC 631, stwierdziłem, że mogę tyle dopłacić i pewnie je wezmę, ale mam pewne wątpliwości.

Wyczytałem, że nie mają regulacji mikrofonu i pałąka. Czy te słuchawki bez regulacji pałąka są wygodne i czy należy dokupić kartę dźwiękową do nich, czy ta zintegrowana wystarczy?