Słuchawki do grania, co wybrać?

Witam!

Chciałem się dowiedzieć jakie słuchawki są najlepsze do grania, głównie w FPS’y… Chodzi mi o słuchawki do +/- 100 zł, z porządnej firmy. Mam na oku Creative FATAL1TY Gaming Headset co o nich myślicie? Z mic’iem oczywiście… :wink:

FATAL1TY to fajne sluchawki ale sa strasznie małe. Chodzi ci cos z mic czy moze byc bez?

ja doradzam coś z sennheiser’a, bardzo doba firma, lepsze od creaivów.

Tak, z mic… :slight_smile:

http://www.skapiec.pl/site/cat/49/comp/147484 lub http://www.skapiec.pl/site/cat/49/comp/258419

A ta firma Steelpad jest dobra? Bo słuchawki z parametrów widzę, że lepsze… :slight_smile:

ja mam CRTIVA FATLITY i sa fajne… ;] sobrze dzialaja i sa wygodnuiutki ;]

Tak, możesz zbierać na 5H zamiast tych 4H :stuck_out_tongue:

Raczej tyle kasy nie uzbieram i nie chcę tyle wydawać… Chyba te 4H wybiorę… :slight_smile: MOŻE KTOŚ JE MA?? PISAĆ

Aż się specjalnie zalogowałem…

ŻADNE FATASHITY

ludzie którzy polecają te słuchawki chyba nie słyszą…

w dosłownym rozumieniu

A to dlaczego?

Creative w ogóle się nie nadaje to robienia słuchawek… nie ta dziedzina

praktycznie 0 sceny, przestrzeni, sztuczne dźwięki, wszystko się dzieje między instrumentami… w głowie

Wyjątkiem są tylko Aurvana Live! tylko dlatego bo robi je Denon.

Wtej cenie Koss UR 40 albo Philips shp2700 będą idealne, ew HD202

A co na temat Steelpad’ów H4?

Dodane 17.01.2009 (So) 23:56

Ale one są bez mic’a… :expressionless: AleHD202 najbardziej mi odpowiadają… :slight_smile:

Oj tam to nie problem. Nie ograniczaj się tak że musi być mic bo jest baaaardzo małe pole manewru… można dokupić zalman mic1 i masz dopinany do słuchawek (nie trzeba się schylać)

A no to dziex, fajny pomysł z tym Zalman’em… :wink:

BIGAlus, poczytaj viewtopic.php?f=19&t=276710 i posłuchaj się rad ludzi, którzy się trochę bardziej na dźwięku znają.

Osobiście jestem tego samego zdania co noname321, brać jakieś HD202 + ten mikrofon od Zalmana i będzie git.

Co do HD202 to czystość dźwięku na pewno jest, nie jest to jakaś zbitka dźwięków i bas również jest (a nie dudnienie) ale brakuje środka… ja byłbym za UR-40/Philips SHP2700

Jestem w posiadaniu Philips SHP2700. Naprawdę dobry dźwięk, polecam, szczególnie, że nie kosztują dużo.

A jak z HD201, miał ktoś porównanie? Bo rozumiem, że HD202 przy porównaniu z tymi Philipsami SHP2700 wypada słabiej (bo UR-40 to jednak ponad te 100zł)?

HD201? totalna beznadzieja, zero basu, grają tak jakbyś jacka nie do końca wsadził we wtyk