Słuchawki do grania, do 30zł?

Witam, chciałem sobie kupić słuchawki z mikrofonem do grania w CS, ale za 30zł (+przesyłka) na allegro…

Myślałem o tych: http://allegro.pl/item273892713_sluchaw … od_ss.html

Z resztą, nic innego nie znalazłem :stuck_out_tongue:

Jakieś lepsze propozycje?

łeee

sama nazwa firmy odstrasza :stuck_out_tongue:

Ja polecam firmę MANTA, dają 24 miechy gwaranji, do CS akurat :wink:

Ja z kolei polecam SpeedLink, są do kupienia w Empiku za 24 zł bodajże.

Nie wiesz co, jakoś mnie też odstraszają…

Chociaż do gry są ok. :slight_smile:

Ja zakładam, że nie będzie tutaj ktoś w nich grał dłużej niż 3-4h, bo potem zaczynają uszy i czubek głowy boleć, ze względu na konstrukcję słuchawek. Aczkolwiek nie narzekam, jak za takie pieniądze.

Ja kupiłem z promocji w Tesco za 14,50 i są luks :smiley:

Ja kupiłem Tracera za 50zł jakieś w sklepie, a później żałowałem bo mimo że mikrofon mają wbudowany w dość fajny sposób, to jednak są do pudy, bo jak brat włączy TV w pokoju to i tak wszystko dokładnie słyszę co mnie wkurza…

A jakbym kupił jakieś słuchawki droższe to miałbym lepszą jakość dźwięku na SB Live! i żadnych dźwięków spoza.

Znajomy z zapałem DJ kupił słuchawki za 200zł, a jeszcze przed nim był gość w kolejce który prosił o słuchawki do 1000 zł.

Tak jak mówię, lepiej wydać więcej i mieć komfort niż kupić tanie i niewygodne badziewie

to twój znajomy chyba jakimś słabym DJ’em jest skoro nie zna się na sprzęcie. Ja mam również kolegę DJ’a który kupił słuchawki za 99zł i są bardzo bardzo ale to bardzo dobre bo jakość dźwieku z microfonu jest lepsza a i słuchawki sa bardzo wygodne.

A ja mam… Już wam mówie:

Słuchawki Manhattan za 70zł z czymś.

Nie grzeją, są wygodne… Tylko że po dłuższym czasie uszy bolą.

tn_957731.jpg

MugenNSX

-Zgadzam się

A ja do grania używam sony mdr z-700 ;]

http://www.allegro.pl/item280144785_slu … legro.html

Testowałem już różne wynalazki typu tracer manta mediatech itp… i żadne nie mają tak wyrazistego i czystego dzwięku ;] fakt większośc ma fajny mocny bas który zagłusza wszystkie ważne szczególiki jak kroki itp… w grach szczególnie po sieci ;] te sony jako takiego basu nie mają ale grają tak czysto że słychać każdy najmniejszy szmer ;D