Słuchawki do grania i słuchania muzyki, Over-Ear - maks. 500zł

Witam. Szukam słuchawek z dobrym brzmieniem głównie do gier i muzyki. Aktualnie posiadam Sony MDR-V55 lecz uszy bolą po ~1h. Aktualnie myślę nad tymi:

  • Brainwavz HM5 ~500zł

  • SMS Audio Street Over-Ear by 50 limited edition ~300zł (Ebay - nówki)

  • Superlux HMC631 ~250zł

  • Cronos Tt eSPORTS Thermaltake ~250zł

* kabel nie może być lipnej jakości bo jak wiadomo często gdzieś się zahaczy i

może się zerwać (Creative Fatal1ty HS-800 tak padły, kabel się poskręcał a żyły rozlazły się)

* Sennheiser - odpada za drogie,

* Audio Technica - nie znam wgl. firmy,

* Bose Quiet Comfort - za drogie

 

Przedewszystkim zależy mi na jakości dźwięku, natomiast na drugim miejscu wygoda i jakość wykonania słuchawek (MDR-V55 może i wytrzymałe ale dobre na krótkie słuchanie, do tego On-Ear nie nadają się na moje uszy a te są uciskane przez Soniacze.

Głównie jeśli chodzi o muzykę: Metal (prawie wszystkie rodzaje), inne gatunki rzadziej ale także ich słucham

Gry: Akcji, symulatory, strategie, mmo rpg, itd

 

Karta dźwiękowa: Creative X-Fi XtremeGamer Fatal1ty Pro Series - Wiem nie powala, myślę nad ESI Juli@, cena ok. 600zł no i do tego na 100% zmiana głośników gdyż Logitech x540 z taką kartą muzyczną nie będą dobrze grały :/.

Niestety innej karty typu Xonar nie wsadzę - brak slotu PCI-E x1/x4 (nigdy nie mogę zapamiętać które to były te sloty PCIE)

 

Słuchawki mają być obowiązkowo Over-Ear/Dookoła uszne. Nauszne nie wchodzą w gre.