Słuchawki do grania max 130 zł


(krejzol123) #1

Hejka rozglądam się za słuchawkami jako iż moje creative fatality się naderwały jestem zmuszony do wymiany. W cenie 130 zł z przesyłką znajdę coś lepszego od fatalitek ? Czy w tej cenie będą one najlepszym wyborem ? Zależy mi na w miarę dobrym mikrofonie i dobrej izolacji otoczenia. Może takie http://allegro.pl/sluchawki-mikrofon-steelseries-siberia-v1-gratis-i4222212310.html


(Montarowiec) #2

Polecam tobie te: http://www.ceneo.pl/6307794


(Stormiak12) #3

No ja od jakiegoś czasu korzystam z tych Fatality:

http://www.skapiec.pl/site/cat/49/comp/258419

Fakt, że sprzęt nie jest z najwyższej półki ale spisuje się bardzo dobrze. Jak na tak niską cenę za jaką można kupić (fakt,że ja kupowałem w wyższej kwocie ale teraz widzę, że staniały) to warto.

Mikrofon również jest ok. 


(PokerFace) #4

Tak, te słuchawki mają świetny mikrofon :roll:

@krejzol

Syberie powinny być ok.


(CrisPL) #5

@Montarowiec

To za te resztę ma ten mikrofon http://www.morele.net/mikrofon-zalman-zm-mic1-294548/


(PokerFace) #6

A Siberia ma go w zestawie :wink: Jak krejzol chce słuchawki z mikrofonem to proponujcie takie z mikrofonem a nie “potem dokupisz sobie to to i to”.


(dolar444) #7

A co to za problem dokupić sobie mikrofon ??

 

Wole mieć lepsze słuchawki, i sam bym się zdecydował na te Superlux-y bo są dobre, i dokupił mikrofon Zalmana bo też jest dobry i ma sprzęt jak się gra.

Przy czym dobre słuchawki i dobry mikrofon.


(krejzol123) #8

Czyli te superlux będą najlepszym wyborem w tej cenie ?


(Hellboy1128) #9

Ja mogę polecić od siebie Sennheisery HD201 od 2 lat grają i jeszcze mnie nie zawiodły i dosyć dobrze sprawują się w grach , a przede wszystkim są uniwersalne i ładnie grają też jak chcesz  wyjść sobie posłuchać muzyki na zewnątrz :wink: I kosztują poniżej 100zł jak dla mnie za tą cenę bardzo dobra opcja .


(CrisPL) #10

@up

 

Za to mają wkurzający długi kabel właśnie jak chce się z nimi wyjść -.- Sam też mam.


(Hellboy1128) #11

Nic nie stoi na przeszkodzie by go skrócić albo go spleść . Ja tak ze swoim zrobiłem , a można też zrobić recabling co może poprawić jakość dźwięku :wink: