Słuchawki do gry (cs 1.6)

Witam

Mam zamiar kupić nowe słuchawki, ponieważ moje aktualne (creative fatal1ty) po kilku mc używania po prostu zaczynają padać np. mikrofon, ale to nie ważne. Mam 500zl, mój typ to Sennheiser pc 350, co o nich sądzicie? A może jakieś inne? Jaka karta dźwiękowa do tego? Czekam na propozycje, pozdrawiam.

Speedlink Medusa 5.1 NX Gaming Headset

SteelSeries 5H v2

lub coś bardziej w tym stylu: Razer Carcharias Gaming Headset

Co do karty, to jeżeli interesują Cię nowe, to albo stara wysłużona Creative Sound Blaster Audigy SE OEM (do 100zł), albo nowa najtańsza z procesorem X-Fi Creative Sound Blaster X-Fi Xtreme Gamer OEM (do 200-250zł), niestety Asusy to już wydatek od 300zł, a droższych modeli X-Fi nie opłaca się zbytnio kupować.

Jeżeli masz 500zł do wydania i zintegrowaną kartę dźwiękową, to jesteś faktycznie zmuszony kupić oddzielną kartę dźwiękową (bez sensu pakować słuchawki za 500zł do integry). Dlatego na słuchawki zostaje 400-250zł. I chyba celowałbym w coś pokroju HD515 / HD555 + jakiś mikrofon porządniejszy np. http://www.zalman.co.kr/ENG/product/Pro … sp?idx=210

viewtopic.php?f=19&t=276710 - może coś ciekawego znajdziesz, chociaż taki budżet się chyba jeszcze nie pojawił