Słuchawki do kompa do 120zł

(Orneciak2222) #1

Chciałbym aby słuchawki były do muzyki i do gier .

i się zastanawiam czy nie brać sobie bez przewodowych ale nie wiem czy na nich będzie dobra jakość dźwięku

Proszę o rady co do wyboru słuchawek [-o<

(Marjaan) #2

Jak do gier to creative fatal1ty, do muzyki też będą dobre :slight_smile:

(Artur520) #3

boże następny fanboy?

senki hd 201/hd 202 / koss ur 40 /

Fatality chowają się przy moich koss ksc 75 za 60zł

Polecacie te fatality jak jakieś super pr0 elo, nie mając na uszach innych słuchawek

(Marjaan) #4

zauważ, że on nie chce tylko muzyki...

a przy grach Twoje sennki wymiękają...

(Artur520) #5

hahahhaha ?

senki w grach lepiej się sprawują niż w muzyce ze względu na słabe niskie tony. A pozycjonowanie maja dużo dużo lepsze. Ja znam te słuchawki przede wszystkim od strony gier. Fatality prędzej zbliżą się do senkow w testach z muzyka niż z grami:]

(Emilmlo) #6

Chyba nigdy ich na uszach nie miałeś

HD201 takie ma, HD202 ma mocny bass

(Adalbert) #7

Byku0000 , nie kupuj Creative'ów, a raczej Sennheiser'y (i właśnie te modele HD bym brał), czy KOSS'y.

viewtopic.php?f=19&t=276710

(Artur520) #8

miałem

grałem w cs`a/WoWa i HL2:DM i powiem ze moje tandetne 4h + sb live 5.1 je zjadają.

(Emilmlo) #9

To było do Marekkk że nie miał sennków :stuck_out_tongue:

(Artur520) #10

a to racja

zauważyłem pewna prawidłowość

ludzie którzy używali słuchawek za 35zł kupili sobie fatality i maja spory przeskok i myślą ze są takie dobre i w ogóle cud miód a zapominają ze są firmy które robią duuuuuuzo lepsze słuchawki od tych psudo gamerskich fatality. Mają wśród kolegów najlepsze słuchawki i myślą ze są w ogóle super najlepsze jakie można mieć za ta cenę.

(Neurontin) #11

ja kupilem sluchawki glownie do muzy ale sprawdzaja sie tez w graniu troche ponad 150zl ale warto sie zastanowic http://www.proline.pl/sklep.php?prodid=CT+ZEN+AURVANADJ