Słuchawki do komputera do 110zł

Witam! szukam słuchawek które w przeciwieństwie do moich sennheiserów hd 205 nie będą cisnąć w uszy, w senkach po 30 minutach bolą uszy a po godzinie nie idzie wytrzymać i się tylko myśli żeby je zdjąć, ważne oczywiście żeby słuchawki miały też dobry dźwięk, szczególnie bass którego w hd 205 nie ma jeśli sobie nie podbijemy na korektorze :shock: myślałem ogólnie o tych 2 modelach:

plantronics gamecom 380 (z mikrofonem) (fajnie ze tylko 1 kabel)

Sony MDR-V 150 (chociaż wyglądają trochę delikatnie…)

w sumie obojętne dla mnie czy z mikrofonem czy bez ale jak już z mikrofonem to dobrej jakości tak jak w tych plantronicsach

słuchawki głównie do muzyki trance i grania w League of Legends :slight_smile:

Jaką posiadasz kartę dźwiękową ? bo widzę że delikatne wymagania masz a karta jest bardzo ważną rzeczą przy doborze słuchawek.

Polecam te: http://www.ceneo.pl/1760472

o creative fatal1ty się wiele złych rzeczy naczytałem, ogólnie przereklamowane i słabe z tego co wyczytałem, posiadam realteka alc888 ze zmodowanymi sterami tak że mam lepszy eq i xf-i crystalizer który bardzo ładnie dodaje dynamiki i ociepla brzmienie :slight_smile: ale integra to integra dobrze o tym wiem no ale bez przesady nie jest tak źle :stuck_out_tongue:

Dodane 03.01.2013 (Cz) 16:17

Witam ponownie kupiłem plantronics gamecom 380 i juz moge co nieco o nich powiedzieć…przez godzinę miałem podłączone do złego wyjścia i moje zdanie na ich temat było: wszystko super tylko dźwięk jak na słuchawkach za 5zł, po godzinie podłączyłem do innego wyjścia tak z ciekawości i co? masakra, bez EQ brzmią lepiej niż senki HD205 z EQ a dałem za nie 100zł mniej, są bardzo wygodne i mają świetny mikrofon :smiley: polecam każdemu w tej cenie nie ma chyba nic lepszego :slight_smile: