Słuchawki do komputera

Witam. Zamierzam kupić słuchawki do komputera i prosiłbym o pomoc w ich wyborze.

Zastanawiam się nad firmą Sony albo Philips, ale jestem otwarty na propozycje. Słuchawki będą wykorzystywane zarówno do słuchania muzyki, oglądania filmów i grania. Cena jaką mogę przeznaczyć to maksymalnie 150 zł, ale wolałbym tak do 100 zł. No i koniecznie muszą mieć minimum 2 metrowy przewód, gdyż jak pisałem chodzi o zastosowania domowe, a czasami słuchając muzyki fajnie się położyć na łóżku. :slight_smile:

To może jak cenisz sobie wygodę to bezprzewodowe? Przewodowe mogę od siebie polecić Creative Fatality HS 800 odczepiany mikrofon długi kabel oraz świetnie spisują się w grach Cena do 100 zł 

Bezprzewodowe jednak są trochę droższe i ogólnie jednak wolę tradycyjne. Dzięki za polecenie. :slight_smile:

Czekam oczywiście na więcej.

 

Aha i słuchawki nie muszą mieć mikrofonu bo mam kamerkę internetową do Skype, a w grach raczej nie używam mikrofonu.

Słuchawki nauszne jakie wyselekcjonowałem wg Twoich wymagań, bo nie widziałem żebyś szukał dousznych. 

Wg mnie do komputera to tylko nauszne.

 

Wybrałem 5 par (2 m przewód który był istotny został uwzględniony)

Sennheiser HD 201

Senmheiser HD 202 II

Sony MDR V150

Sony MDR V150W

Sony DRV 150 IPB