Słuchawki do laptopa, jakie?

Witam,

Planuję zakupić słuchawki nauszne, które będą podłączone do mojego laptopa (karta dźwiękowa zintegrowana Realteka). Kupuję, ponieważ mam już dość słuchania muzyki z laptopowych głośników. Chciałbym w końcu usłyszeć w piosenkach czy też w filmach wyraźny dźwięk z dobrymi niskimi tonami. Zdaję sobie jednak sprawę, że na zintegrowanej karcie oraz przy tak małym budżecie (tak do 100-150zł) ciężko będzie o to, jednak żadnym audiofilem nie jestem, a na pewno będzie lepiej niż na głośnikach z lapka. Tak więc proszę o pomoc w wyborze. Ja mam już kilka modeli upatrzonych, ale wolałbym zasięgnąć opinii znawców/posiadaczy. Pozdrawiam.

Ja na twoim miejscu zastanowiłbym się nad kupnem głośników

Polecam Sennheiser HD 201. :slight_smile: Testowałem na laptopie ze zintegrowaną kartą dźwiękową i spisywały się świetnie. W tej cenie na bank nic lepszego nie znajdziesz. :lol:

HD 201 bardzo polecam. Aczkolwiek jeżeli mają być do laptopa to z pełna odpowiedzialnością mogę polecić http://www.skapiec.pl/site/cat/49/comp/188774 Microsoft LifeChat LX-3000 . Jakość dźwięku może nie jest dla audiofila, jednak dla mnie(zwykłego użytkownika) bardzo dobra. Złącze USB to zmniejszenie szumów i większa czystość dźwięku. Dobre przyleganie do uszu i wyciszenie otoczenia-jak dla mnie najważniejszy aspekt. Do tego dobrej jakości(oczywiście jak na zestawy słuchawkowe) mikrofon. Jestem zadowolony z tego modelu(a mam go od 2 miesięcy) i dlatego mogę go śmiało polecić w tym przedziale cenowym.

Pozdrawiam pumba22216

Głośników nie chcę, tylko słuchawki :wink:

Właśnie to jeden z tych moich upatrzonych modeli :slight_smile:

Akurat mikrofon w słuchawkach jest mi zbędny. Jak wypadają w porównaniu do HD 201? Może to być jakaś ciekawa alternatywa. Czekam na dalsze opinie/propozycje;)

Nie testowałem tych słuchawek Microsoftu, ale podejrzewam , że jakość dźwięku jest o wiele gorsza niż w tych Sennheiserach. W dodatku pałąk bez poduszeczki pewnie ciśnie w głowę… Z drugiej strony opinie są dobre, więc Twój wybór. :slight_smile:

Pozdrawiam.

A co powiecie o: KOSS Porta Pro lub Philips SHP6000 ? Czytam i czytam opinie, recenzje i coraz większy mętlik w głowie mam. Co wybrać?

Mogę Ci tylko podpowiedzieć, żebyś patrzył na firmy takie jak: Sennheiser , Koss, Sony. Unikaj producentów typu: Creative (wersje z dopiskiem Gaming, lub Fatal1ty), Logitech, o EasyTouch, czy 4World chyba nie muszę wspominać. Na Twoim miejscu wybrałbym właśnie coś z Koss’a , lub Sennheisera. Jeśli możesz trochę dołożyć, dobrym wyborem będą te: http://allegro.pl/sennheiser-hd-205-hd2 … 56726.html .

Pozdrawiam.

Ostatecznie zdecydowałem się jeszcze na coś innego. Mianowicie Superlux HD 681 Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Pozdrawiam.