Słuchawki do max 200, muzyka, filmy gry

Zastanawiam się nad wyborem słuchawek do kwoty max 200 a najlepiej do 160. Chcę je używać do słuchania muzyki, oglądania filmów i grania.
Czy podacie jeszcze inne, lepsze propozycje bardziej opłacalne cena/jakość/ergonomia??

[quote=“Xonare, post:1, topic:527414, full:true”]
Zastanawiam się nad wyborem słuchawek do kwoty max 200 a najlepiej do 160. Chcę je używać do słuchania muzyki, oglądania filmów i grania.
Czy podacie jeszcze inne, lepsze propozycje bardziej opłacalne cena/jakość/ergonomia??
[/quote]Wbrew pozorom bardzo słabo sprecyzowane oczekiwania. Jakbyś szukał możliwie uniwersalnych słuchawek. Tak to wygląda. Wszak wszyscy wiemy, że jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego. Jednak są wyjątki, które są przyzwoite w wielozadaniowości: HyperX Cloud. Trochę dopłacisz, ale powinieneś być zadowolony.
Opcja gorsza Superlux HMC631.

HyperX Cloud
Stinger HX-HSCS-
BK/EM

w rtveuroagd promo na ten model , ogólna wystawka słuchawek można sprawdzić jak wspaniale słychać.
Aktualnie najtańsza ze wszystkich HyperX
mało opini mimo tego.

albo takie Tracery 7.1 som ledy , troche wiocha ale cena kusząca

snab overtone ep 101m lub np super lux :slight_smile: mam znajomi też mają warte polecenia :slight_smile: nic lepszego w tych kwotach nie znajdziesz :slight_smile:

[quote=“gosciuW7, post:3, topic:527414”]
HyperX Cloud
Stinger HX-HSCS-
BK/EM

w rtveuroagd promo na ten model , ogólna wystawka słuchawek można sprawdzić jak wspaniale słychać.
Aktualnie najtańsza ze wszystkich HyperX
mało opini mimo tego.
[/quote]To są gorsze słuchawki. Jadą na dobrej opinii starszego brata.

Zależy jakiego rodzaju muzyki lubisz słuchać. Jeżeli lubisz czysty i “nieubarwiony” dźwięk, to z całego serca mogę Ci polecić superluxy (aktualnie model 668b jakiego używam) :slight_smile:

Ja używam creativa aurvana live już dosyć starszy model ale bardzo mi się podoba jak grają, tylko jakimś wielkim znawcą to ja nie jestem :smiley:

Cloudy lub taniej są jeszcze Superluxy HD681 evo maja dobry Bass do tego mikro zalmana mc1

[quote=“Krzysztof_Nowak, post:8, topic:527414”]
Cloudy lub taniej są jeszcze Superluxy HD681 evo maja dobry Bass do tego mikro zalmana mc1
[/quote]Dają gratis akwarium czy w woreczku z wodą tylko?

No niestety Cloudy są ponad zakładany budżet

te sluchawy Trust w kaufland za 18zł
aby nie robić kolejnego tematu, jak one grają.
Ma ktoś takie?

https://www.mall.pl/sluchawki-przenosne/trust-sluchawki-fyber-headphone-grey-red-20073

[quote=“gosciuW7, post:11, topic:527414”]
te sluchawy Trust w kaufland za 18zł
aby nie robić kolejnego tematu, jak one grają.
Ma ktoś takie?
[/quote]Dobrze się czujesz?
Masz temat “słuchawki do 200 zł”. Już nawet abstrahując od sensowności podpinania się pod zgoła inne zagadnienie, jak w takim starciu mają się prezentować słuchawki za ponad 10 razy mniejszą kwotę?

maly offtop z mojej winy,
ale nie chciałem zakładać tematu.
Potrzebuje dwie szt słuchawek
Takie 10 krotnie tańsze na ulice i 2,5 krotnie tańsze do domu.
Śledzę wszystko.

W niskiej cenie co kupisz będzie prawie takie same