Słuchawki do MP3 a Basy

Siemka :slight_smile: Mam zwykle mp3 i zwykle sluchawki :PP I teraz pytanie czy jakosc dzwieku (basy i.t.p) zalezy od mp 3 czy od sluchawek:) Jesli od sluchawek to jakie bysci mi polecili :slight_smile: Czy np te by sie nadawaly:

http://www.allegro.pl/item230727035_2_drozne_mp3_mp4_3_5mm_lub_2_5mm_regulacja_mocy_.html

Pozdro :slight_smile:

PS. Jesli temat jest nie w tym dziale to prosze o przeniesienie :PP

Dużo zależy od słuchawek,ale ja bym nie liczył,że te za 5zł poprawią dźwięk.Lepiej kup już takie a jeszcze lepiej takie.

a jakie słuchawki są dobre do nokii 6288 ? nie mam żadnych, a potrzebuje, jakieś nie zadrogie, ale żeby w miare dobrze grały.

yyy… żenada.

Jakość dźwięku zależy zarówno od odtwarzacza jak i słuchawek. Jeśli, np. kupisz iRivera IFP z serii 700 (najlepiej grające playerki na świecie) i podłączysz do nich jakieś słuchawki za 20 zł. to nie uzyskasz dobrych wyników. Tak samo dzieje się w drugą stronę. jeśli chcesz pchełki to zainteresuj się produktami AKG i Sennheisera

CREATIVE EP-630

Polecam grają fajnie posiadam takie :slight_smile: i jestem zadowolony nie kupuj tylko takich samych za 20zł :lol: bo to podróby kup je w sklepie lub z linku tego co podał ci hevet.

Ja kupiłem sobie Sony za 30zł i jestem zadowolony…

Jak chcesz mieć super basy to polecam te całkowicie douszne, takie jak ma np, Sony Ericsson W810…

Złączono Posta : 09.09.2007 (Nie) 16:11

Również polecam, z drugiego linka.