Słuchawki do muzyki

Witam!

 

Szukam dobrych słuchawek do słuchania muzyki głównie Metalu: heavy metal , thrash metal , industrial metal , death metal , power metal , speed metal oraz czasami do hard rock’a . Słuchawki mają być nauszne . Moją uwagę przykuły te słuchawki lecz nie wiem które wybrać z nich:

Superlux HD681 vs Creative Aurvana Live vs Superlux HD668b

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z tego zestawu najlepsze wydają się te ostatnie.

Gdybyś miał trochę większy budżet (tak około 250 zł) to przyjrzyj się bliżej temu modelowi http://www.skapiec.pl/site/cat/49/comp/1754890

Wprawdzie możesz spotkać się z komentarzami, że uciskają uszy, ale można to sobie doregulować - chyba nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę :slight_smile: Jakość dźwięku oceniam bardzo dobrze.

Najlepiej jakbyś napisał ile jesteś w stanie wydać na słuchawki. Superlux to są słuchawki dedykowane dla osób tworzących muzykę, nie mają wysokiego podbicia basu itp. Na twoim miejscu poszukałbym Technicsa, Onkyo lub coś z Pioneera

 

Czytałem opinie tych słuchawek , to nie wypadały za dobrze , dużo osób pisało że tutaj płaci się nie za jakość , a za markę i wygląd .

 

 

 

Mój max to 400 zł , ale czytałem recenzje że np. Creative Aurvana Live kosztują ok. 200 zł , a i tak grają na poziomie słuchawek 3-razy droższych

Pod jakie urządzenie audio będą podłączone?

 

Komputer , smartphone , tablet , wieża itp.

 

 

Zaoszczędź  200zł więcej i kup sobie Beyerdynamic DT-990. Na pewno nie będziesz żałował.

 

Budżet mam zwiększony teraz do 700 zł i teraz nie wiem czy wybrać Beyerdynamic DT-990(zamknięte) czy Beyerdynamic DT-770(otwarte). Jeszcze oprócz tych znalazłem także 

Sennheiser HD 518

i

SHURE SRH840-E i nie wiem które wybrać…

 

Zamknięte są lepsze jeżeli nie chcesz słuchać tego co się dzieje wokół ciebie. Beyerdynamic DT-990 aby w pełni je wykorzystać musisz mieć dobry wzmacniacz gdyż ich impedancja wynosi 250 ohm. Shure nad którymi się zastanawiasz mają 44 ohm. Sam dokonaj wyboru, biorąc pod uwagę to, na jakim sprzęcie będziesz najczęściej używał tych słuchawek.