Słuchawki dokanałowe do 100-150zł

Szukam słuchawek dokanałowych typowo do muzyki elektronicznej (electro,dubstep,rap,hip-hop) . Bardzo zależy mi aby słuchawki mialby bardzo dobre basy, jakość dzwieku, dobre wygluszenie otoczenia (czesto slucham w busie itp) musza posiadac koncowke w ksztalcie L , Cena do 100-150zł , muzyka bedzie puszczana z xperia arc w poweramp .ponizej moje propozycje .

SENNHEISER CX 200 Street II

NuForce NE-600M

SoundMagic PL21

AKG K324p

Sennheiser CX 280 II

Denon AH-C260 AH C260

SENNHEISER CX500

SENNHEISER CX 150 STREET

BRAINWAVZ M5

Słyszałem dużo opinii że w tej cenie najlepsze są Brainwavz ,osobiście używam AKG K 321 podłączone do mp3 Sony , dość fajne słuchawki bardzo wygodne i nieźle izolujące od otoczenia ,akurat te słuchawki muszą się wygrzać pamiętam jak je od razu podłączyłem grały wyjątkowo źle teraz jest dużo lepiej .Ogólnie poprawny dźwięk bas krótki raczej mocny wysokie tony nie natarczywe ,jedyne zastrzeżenie mam do średnicy jest nieco szorstka ,stereofonia na mocną czwórkę - to tak w skrócie .Dla Ciebie chyba nie będą się nadawać bowiem końcówka jest prosta ,ale cena atrakcyjna ok.95zł

Poczytaj o Brainwavz ProAlpha - mają mocny bas i dynamiczny dźwięk, powinny ci się spodobać. Ewentualnie możesz kupić SoundMagic E10 z lżejszym basem.

W tej cenie to bardzo dobre produkty :slight_smile:

wybor padl na nu force 600x , zobaczymy jak graja