Słuchawki dokanałowe do 120 zł

Cześć :slight_smile:
Jakie słuchawki polecacie do kwoty 120zł , muszą być dokanałowe. Słucham głównie rapu. Z możliwością kupienia w Polsce (allegro itp.).

Jak do rapy to muszą być Beatsy by dr.Dre.

Ale tylko do rapu z lat '70 - 2000, bo na dzisiejszy rap szkoda słuchawek :slight_smile:

Szczerze to ja wcale nie gustuję w rapie.
Prawdą jest jednak że kiedyś była muzyka a dziś gówno się wylewa z głośników, fala coverów albo dźwięki ciężkie do zniesienia…
Nie tylko rapom się dostało.

Ja jak jeszcze używałem to wybierałem Słuchawki Creative EP-630

Cena!, przyzwoity dźwięk, trwałość, ergonomia, dość mocny bas

(zaraz znajdzie się ktoś, kto napisze: creative beee… dźwięk łuuuu… ale do słuchania mp3 z “rapsami” zupełnie wystarczające będą)

1 polubienie

Moje EP630 zdechły po tygodniu, oddałem bo przecież jest gwarancja, dali mi nowe zamiast zwrotu kasy, znów zdechły, po dwóch tygodniach, zwrócili kasę.
Nie niszczyłem ich specjalnie, cieszę się że tak szybko pozdychały.
Czemu zapytasz?
Przez te nienaturalne podbicia dziwnych częstotliwości jakie serwuje Creative.
Charakterystyka słuchawek i głośników powinna być płaska a nie sztucznie podbijana, a już na pewnie podbijana tam gdzie nie trzeba.
Creative robi najgorszy sprzęt audio na rynku jeżeli chodzi o brzmienie.
Chociaż znam jeden wyjątek - Gigaworks T20-T40, ale to nawet nie jest ich produkt…

1 polubienie

Poszukaj czegoś na audio fanatyku tam gościu ma dobre recenzje.

1 polubienie

Szukałem ,ale jest ich dużo i nie wiem ,które wybrać

My tym bardziej.
Jak dołożysz 3 dyszki to masz bezprzewodowe Edifier W288.
Dobra marka, produkty warte każdego grosza a nawet więcej.

W takim razie co stoi na przeszkodzie, by wybrał te: https://allegro.pl/oferta/sluchawki-edifier-p281-sport-czarny-srebrny-b-8605211460

Jak dla mnie dokanałowe słuchawki bezprzewodowe to ślepa uliczka.

Raczej głucha niż ślepa.

Mam, używa mi się bez porównania wygodniej.
Żaden kabel mi się nie ciągnie, nie wisi, nie przeszkadza, nie próbuje wyciągać słuchawek z uszu.

Stacjonarne do komputera też sobie kupiłem Edifiera bezprzewodowe i jestem zadowolony.

Te co podkleiłeś jak najbardziej mogą być.

…u mnie ten problem rozwiązuje
WALKMAN SONY NW-WS413B

…w domu na fotelu przewód to żadna wada.

To u ciebie, nie każdy musi takiego sprzętu używać a w ruchu kabel to przeszkoda.

…nie obraź się, ale to Ty wyjechałeś jako pierwszy z argunentem: u mnie się sprawdza, to musi być dobre.
Co do pytania - na serio chodzisz po mieszkaniu w słuchawkach? Ja zakładam w czasie gry, albo gdy chcę posłuchać muzyki. Do zabijania ciszy podczas “prasowania” wystarczy głośnik.
I tak na koniec - masz rację. Niech każdy używa co mu pasuje…
…to ostatnia moja wypowiedź w tym temacie, bo zaczyna się “mądrkowanie” jak na forach audiofili.
Żegnam

Pokazałeś odtwarzacz a autor chce słuchawki.
Odłóż foszka śmierdzioszka do szafy, póki co rozmawiamy kulturalnie, nie masz powodów do fochania.

Tak, chodzę w słuchawkach po domu, nie muszę ich zdejmować jak wstaję z fotela nawet idąc do lodówki po kawałek kiełbasy.

Nie muszę szukać gniazda, po prostu biorę je, włączam i gotowe.