Słuchawki dokanałowe

Szukam słuchawek dokanałowych przewodowych w cenie od 500 do 800 zł. Proszę o napisanie marki/modelu słuchawek lub zamieszczenie linków do aukcji na allegro.

Sennheiser MOMENTUM True Wireless 3

Ale to są słuchawki bezprzewodowe a ja chcę przewodowe, czyli z kablem :slightly_smiling_face:

Sennheiser IE 100 PRO, Sennheiser IE 200, Sennheiser IE 40 Pro.

Osobiście uważam, że Sennheiser IE 200 są z tych trzech najlepsze. 40 pro to starszy model, jego następcą jest 100 pro.

Są to już całkiem niezłej klasy słuchawki, z odczepianymi przetwornikami, bardzo poprawnie grające.

A możecie podpowiedzieć jakie słuchawki do 100 zł przewodowe, bez mikrofonu grają znośnie (oczywiście zdaję sobie sprawę, że to wszystko w takiej cenie to wiadomo).
Jednak miałem długi czas TDK EB 260 - obudowa była z metalu i podobało mi się ich brzmienie.
Wypróbowałem już kilka innych modeli i jakoś nie mogę trafić na brzmienie identyczne z tymi TDK, których już nie produkują.
I nie, nie prawda że w takiej cenie to wszystkie grają tak samo.

Oczywiście. KZ ZSN Pro powinny się w okolicach 100zł zmieścić. Identycznie jak TDK nie będzie, bo TDK o których piszesz, każde grają trochę inaczej. :wink:

OK te słuchawki są w tej kwocie do osiągnięcia, jednak szukam takich mocowanych nie za ucho, tylko prostych do ucha.
Znacie jeszcze może jakieś inne sprawdzone modele?

Może FiiO JD3? Grają znośnie, aczkolwiek KZ ZSN Pro zauważalnie lepiej.

Są jedynie w wersji z mikrofonem…
Potrzebuję bez, ale dzięki za propozycję.

Mikrofon jest w pilocie i nie wpływa na odsłuch.