Słuchawki douszne/dokanałowe do 50zł

Siemka, mam pytanie do części użytkowników którzy mają rozeznanie w słuchu ;).
Ogólnie szukam sluchawek do słuchania w drodze do szkoly/w szkole. Poszukuję basu, słucham muzyki elektronicznej, trochę rap/hip hop, trap/edm/house. Wiem że w tym przedziale nie będzie cudów, ale jak znacie jakieś wygodne to chętnie czekam na propozycje.

Dzięki za pomoc,
Pyrol

Hej,

Sama muzyka? Czasem warto poszukać czegoś z pilotem, wygodna rzecz np. do odbierania/zakańczania rozmów telefonicznych.

Modele warte uwagi: MX 375, przyzwoity bas, kable ok, DTX 11 dobry, czysty dzwięk jednak trzeba uważać na przewód.
Dobre opinie zbierają także słuchawki Roccata model. ROCCAT SYVA - jednak one nieznacznie przekroczą budżet.
Dodatkowo są ciekawe także pod względem designiu :slight_smile:

Roccat-a nie będę nawet ruszał - nie podobają mi się a jak teraz recenzje oglądałem to niby tak, są warte tych 60-70zł. Skieruję się może na MX-y… A słuchałeś może na Mi In-Ear Headphones Basic? Niby 30zł to pewnie gorsze, ale nie mogę znaleźć porównań… Po specyfikacji widzę 120db i 18hz ;v
Akurat jak obejrzałem recenzje Sennheiser-ów to przewód… Nie zmaltretuje go :wink:
Tylko jeszcze gdzie polecasz kupić te MXy? Allegro czy coś innego?

Ja mam, ale Mi Piston Iron Hybrid. (http://www.benchmark.pl/aktualnosci/rozpoczynamy-testy-ciekawych-sluchawek-xiaomi-hybrid-iron.html)
Jak dla mnie w tej cenie brzmią świetnie. Basu na pewno nie brakuje.
(nie sugeruj się ceną, bo można je dostać za 70zł)

Teraz to mam dylemat. Rozważałem już je wcześniej (te z dual driverami chociaż zapewne nie usłyszałbym dużej różnicy). Zobaczę może gdzieś w mieście będą te Sennheisery bo niby 70zł ale jeszcze przesyłka ;-;

Edit Mało rozmawiam przez telefon więc nie przeszkadza mi brak piolocika

W dual driverach różnica jest, szczególnie w elektronicznej muzyce. Basy z początku są nawet za mocne, ale wygrzewają się ok tygodniu i bass jest mięsisty. Mi się nie śpieszyło to dorwałem je z aliexpress za 70zł parę miesięcy temu. Za to jestem ciekawy bardzo jak wersja triple driver (Pro) by się sprawowała.
Efekt jest jeszcze fajniejszy przy smartfonie Xiaomi, gdzie masz w MIUI specjalny profil dźwiękowy pod nie. (pilocik głównie do przerzucania utworów używam)

Mógłbyś podać linka do aukcji skąd brałeś ?
Akurat mam mi4 i dlatego jestem zainteresowany :wink: tak do kompletu :slight_smile:
A tak dokładniej iron to V3 czy które?
Btw. Telefon też z alie

https://www.aliexpress.com/w/wholesale-Xiaomi-Iron-hybrid.html?spm=2114.search0104.0.0.mTd95t&initiative_id=SB_20170907134931&site=glo&groupsort=1&SortType=total_tranpro_desc&g=y&SearchText=Xiaomi+Iron+hybrid

Tamtej oferty, co wtedy już nie ma, ale zawsze sortuje po orders i patrzę na ogólną ocenę wystawiającego.
Nazwa tych słuchawek to Xiaomi Iron Hybrid lub Xiaomi Hybrid Dual, bo zamiennie używają tych nazw.
Zwróć uwagę na jednogwiazdkowe komentarze, bo zdarzają się podróbki jak ta:

Edit, przeczytałem do 500 zł :slight_smile:

Jeżeli chodzi o MX375 poleciłbym allegro, przy czym najlepiej u sprawdzonego sprzedawcy - tam mimo wszystko znajdziesz najtaniej.
Xiaomi Hybrid Dual to też dobra propozycja, jednak trzeba będzie trochę do nich nieco dorzucić. Na plus wykonanie, desing i to że słuchawki nie meczą nawet podczas długiego użytkowania.