Słuchawki Dźwięk problem

Witam, od tygodnia mam nowe słuchawki PHILIPS’a i mam pewien problem. Cały czas wszystko grało w nich pięknie elegancko no problem, a kiedy zainstalowałem program quick time 2 dni temu to dźwięk w słuchawkach uległ pogorszeniu, jak słucham muzyki w nich to jest ok tylko co pare sekund słuchawki sie jak by zawieszają na chwilke i za chwile znowu graja i ten element sie powtarza co chwile i nie wiem czemu tak jest ?? Czyżby to wina quick time ? Czy jak ? Pierwszy raz sie z tym spotkałem, w głośnikach wszystko ok gra.

też pierwszy raz się z tym spotykam… ale dźwięk jest gorszy w quick time czy w innych odtwarzaczach ?

niee dźwięk nie jest gorszy ja qucik time zainstalowałem bo tam do ogladania stron czy czegoś był wymagana a muze normalnie słucham w winampie. Muzyka leci normalnie wszystko Ok, tylko przerywa o to chodzi a jakość dźwięku jest taka sama :(((

odinstaluj quick time

indepedente , nazwij proszę temat konkretnie.

Może działający w tle QuickTime spowalnia procesor/RAM i dźwięk dlatego sie tnie? Jaki masz procesor?

odinstalowałem i ciągle ten sam problem ;/ nie wiem jak by bas w słuchawkach nie ogarniał ;/

A pobaw się ustawieniami audio w komputerze. Może coś się przestawiło?