Słuchawki gamingowe do 300 zł - HyperX Cloud?

(Jurazelski) #1

Siema! Szukam dobrych słuchawek gamingowych, co ważne żeby dawały szczegółowy dźwiek - zamierzam nimi grać w FPSy typu CS :slight_smile:

Czytając opinie w internecie dużo osób poleca HyperX Cloud 1- ktoś je ma? Co o nich sądzicie? Ewentualnie co innego polecacie?

Z góry dzięki za popowiedzi!

(Waldi 9191) #2

Siemanko

Ja kupiłem je w tamtym miesiącu w komptroniku i jestem z nich bardzo zadowolony. Rzeczywiście jakość do ceny idzie w parze :slight_smile: Optymalne rozwiązanie. Ja używam ich do grania w War rocka. Powiem Ci szczerze że tutaj w sferisie jest nawet troche niższa cena :stuck_out_tongue: Zastanów się jeszcze Kingston HyperX Cloud II jeśli możesz trochę wiecej pieniędzy przeznaczyć.

(Jurazelski) #3

Słyszałem że dwójki sie nie opłaca bo jedyna różnica to karta muzyczna zintegrowana która nie ma zbyt pozytywnego wpływu na jakość dźwięku. Prawda to?

(Waldi 9191) #4

Szczerze Ci powiem że dokładnie nie wiem jaka jest różnica. Jestem zadowolony bardzo z tej jedynki i czytałem trcohe że dwójke mieli dopracować dlatego wspomniałem o niej, ale jeśli jest tylko taka różnica to nie ma co dokładać kasy. Kup jedynkę naprawde warto :slight_smile:

(Oazuk) #5

Zobacz sobie jeszcze SteelSeries Siberia V2 brat ma i poleca. 

(Patrax) #6

Zainteresuj się również słuchawkami func hs-260. W Polsce te słuchawki są mniej popularne niż za granicą dlatego zbyt dużo na polskich forach o nich nie ma. Mam je i jak dla mnie są całkiem niezłe. Dźwięki w grach doskonale słychać. Grając w cs go mogę oszacować jak blisko jest przeciwnik. Dodatkowym atutem tych słuchawek jest to że kabel jak i mikrofon mogę przyczepić albo do prawej słuchawki albo do lewej. Oczywiście kabel jest w oplocie. Słuchawki są bardzo lekkie praktycznie ich nie czuć na głowie. Od producenta dostajemy wymienne skórzane nauszniki, według mnie lepiej izolują dźwięk od tych założonych standardowo. Mikrofon w tych słuchawkach na zintegrowanej karcie jest dobry, ale na pewno dużo lepszy niż w większości mikrofonów. Na zewnętrznej karcie dzwiękowej dźwięk z tego mikrofonu jest bardzo czysty. Niektórzy do wad tych słuchawek wymieniają, że dźwięk jest dość płaski i bass nie jest mocny ale dla niektórych to nie jest wada. Ja bardzo lubię takie dźwięki i nawet używam ich do słuchania muzyki.  Do wad można również zaliczyć że po wielu godzinach noszenia będą bolały uszy.     

(Jurazelski) #7

Dzięki za podpowiedź, wyglądają mega ciekawie - dodatkowo mają dobre opinie. Będę jutro w Sferisie i posłucham Cloud-ów, jak mi nie podejdą zamówie te FUNC-i :slight_smile:

(Waldi 9191) #8

To sprawdź czy w sferisie w sklepie mają też te FUNC-i bo widzę że na ceneo świecą nimi i jeśli mają to porównaj dźwięk w obu i napisz swoje odczucie.