Słuchawki gamingowe do 300 zł - HyperX Cloud?

Siema! Szukam dobrych słuchawek gamingowych, co ważne żeby dawały szczegółowy dźwiek - zamierzam nimi grać w FPSy typu CS :slight_smile:

Czytając opinie w internecie dużo osób poleca HyperX Cloud 1- ktoś je ma? Co o nich sądzicie? Ewentualnie co innego polecacie?

Z góry dzięki za popowiedzi!

Siemanko

Ja kupiłem je w tamtym miesiącu w komptroniku i jestem z nich bardzo zadowolony. Rzeczywiście jakość do ceny idzie w parze :slight_smile: Optymalne rozwiązanie. Ja używam ich do grania w War rocka. Powiem Ci szczerze że tutaj w sferisie jest nawet troche niższa cena :stuck_out_tongue: Zastanów się jeszcze Kingston HyperX Cloud II jeśli możesz trochę wiecej pieniędzy przeznaczyć.

Słyszałem że dwójki sie nie opłaca bo jedyna różnica to karta muzyczna zintegrowana która nie ma zbyt pozytywnego wpływu na jakość dźwięku. Prawda to?

Szczerze Ci powiem że dokładnie nie wiem jaka jest różnica. Jestem zadowolony bardzo z tej jedynki i czytałem trcohe że dwójke mieli dopracować dlatego wspomniałem o niej, ale jeśli jest tylko taka różnica to nie ma co dokładać kasy. Kup jedynkę naprawde warto :slight_smile:

Zobacz sobie jeszcze SteelSeries Siberia V2 brat ma i poleca. 

Zainteresuj się również słuchawkami func hs-260. W Polsce te słuchawki są mniej popularne niż za granicą dlatego zbyt dużo na polskich forach o nich nie ma. Mam je i jak dla mnie są całkiem niezłe. Dźwięki w grach doskonale słychać. Grając w cs go mogę oszacować jak blisko jest przeciwnik. Dodatkowym atutem tych słuchawek jest to że kabel jak i mikrofon mogę przyczepić albo do prawej słuchawki albo do lewej. Oczywiście kabel jest w oplocie. Słuchawki są bardzo lekkie praktycznie ich nie czuć na głowie. Od producenta dostajemy wymienne skórzane nauszniki, według mnie lepiej izolują dźwięk od tych założonych standardowo. Mikrofon w tych słuchawkach na zintegrowanej karcie jest dobry, ale na pewno dużo lepszy niż w większości mikrofonów. Na zewnętrznej karcie dzwiękowej dźwięk z tego mikrofonu jest bardzo czysty. Niektórzy do wad tych słuchawek wymieniają, że dźwięk jest dość płaski i bass nie jest mocny ale dla niektórych to nie jest wada. Ja bardzo lubię takie dźwięki i nawet używam ich do słuchania muzyki.  Do wad można również zaliczyć że po wielu godzinach noszenia będą bolały uszy.     

Dzięki za podpowiedź, wyglądają mega ciekawie - dodatkowo mają dobre opinie. Będę jutro w Sferisie i posłucham Cloud-ów, jak mi nie podejdą zamówie te FUNC-i :slight_smile:

To sprawdź czy w sferisie w sklepie mają też te FUNC-i bo widzę że na ceneo świecą nimi i jeśli mają to porównaj dźwięk w obu i napisz swoje odczucie.