Słuchawki, gdzie to podłączyć?


(outca$t.) #1

Zamierzam kupić słuchawki z mikrofonem, nie wiem tylko gdzie mam je podłączyć. Wydaje się mi jednak ze w miejsce głosników. Czy dobrze myślę? :stuck_out_tongue:


(Ppp) #2

w miejce głosników owszem ale kabelek od głośników a od mikrofonu podłączas pod spodem :smiley:

bo w słuchawkach z mikrofonem masz dwa kabelki :smiley:


(Koks497) #3

Z tylu tam gdzie masz podlaczony kabel od glosnikow powinienes miec jeszcze dwa o innych kolorach , wkladasz te kable w ‘‘dziurki’’ (bez skojarzen :lol: )odpowiadajace kolorom kabli …i dziala 8) 8)


(m89) #4

może nie tyle kable co wtyki (jacki)

a u mnie jest np. obok i co powiesz?? styłu przy wejściach powinny być obrazki nadrukowane (mikrofon łatwo zobaczyć) a jak nie to kolorami pasuj


(Drahalt) #5

A jeśli już w temacie głośnikow i kabelków :smiley: . Mam głośniki niestety bez wejścia na słuchawki. Gdy chce słuchać przez głośniki to musze za każdym razem wyłączać głośniki i na odwrót (mam 6 wtyków po 2 w każdym kolorze) czy da się cos zrobić żebym nie musiał co chwile przełączać tych kabelków? :smiley:


(BARTEK1985) #6

tak da się idz do sklepu komputerowego albo do sklepu RTV i kup sobie rozetkę jest to takie coś co podłączasz do jednego gniazdz tam gdzie głośniki i to ma takie dwa wejścia i tam podłączasz sobie i słuchawki i głośniki i masz sprawę załatwioną z ciągłym odłączaniem głośników i podłączanie słuchawek i na odwrót :smiley:


(Drahalt) #7

;] mądre ;] , dzięki nie pomyślałem o tym :wink: