Słuchawki głównie do grania i słuchania muzyki ! (do 400zł)

Witam ! Otóż ostatnio dostałem nowy komputer i jestem niesamowicie z niego zadowolony , świetnie gra się w battlefield’a 3 i różne inne gry , zero zacięć . Jednak wczoraj nieszczęśliwy dzień Creative fatality hs-800 się rozpadły , kabel poszedł na pół . ;/ Służyły dobrze lecz padły . Teraz do rzeczy , jestem gotów wydać do 400 zł , słuchawki powinny tłumić dźwięki z zewnątrz i najlepiej nie wypuszczać na zewnątrz , oczywiście tak żeby nie było słychać w całym domu , w pokoju może być troche słychać , najlepiej wytrzymały kabel jak i słuchawki . Jak najlepsza jakość dźwięku i mikrofon . Słuchawki głównie mają być przeznaczone do grania oraz słuchania dubstepu / hip-hopu itp. (Metali nie słucham) . Więc to tyle . Polecacie coś ? Najlepiej jakbyście do tego dali swoją opinie ! :wink:

Pozdrawiam !

Zerknij sobie na LOGITECH G35 kosztują niwiele ponad 400 zł ale na ceneo są już od 425zł.

Z pewnością spełnią twoim wymaganiom

kupuj KOSS, SENNHEISER ALBO AKG - najlepsze firmy, przejdz sie do sklepu i napewno cos znajdziesz dla siebie a do 400 spokojnie kupisz naprawde wypasy. poczytaj i wybierz http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzj … /3156.html

sprawdz Kossy Porta Pro kosztuja tylko 100zl a od kilku lat wygrywaja wszystkie rankingi sluchawek do sprzetow przenosnych

G35 czytałem ale podobno są nie wytrzymałe ;/ . A wydać 400zł i zaraz miały by się rozwalić no to by nie było dobrze ; > .

Właśnie G35 byłem najbardziej zainteresowany , a łącze usb robi jakąś różnice ? I czy są One wytrzymałe ?

AKG GHS-1 (GHS1) i Creative Aurvana Live to jedyne słuchawki których kupno nie powinno Cię rozczarować. Polecam Ci słuchawki Sennheiser`a bo mają bardzo dobrze brzmienie tylko na chwile obecną ze wzgl. na wzrost ceny euro są bardzo drogie (za dobre słuchawki tej marki musiałbyś zapłacić minimum 500zł).

Poczytałem sobie recenzje o tych AKG GHS-1 , i wydaje mi się że są dobre , chyba na nie się zdecyduję . A wy co sądzicie ? Jak wsze opinie ?

Najlepszym rozwiązaniem w budżecie 400zł jest karta dźwiękowa Xonar DS/D1 i słuchawki AKG K518DJ. Przecież na Boga słuchawki za 400zł nawet się nie rozkręcą na zintegrowanej karcie dźwiękowej wlutowanej jak najtańszym kosztem w płytę główną. Kartę dźwiękową użytkowałem przez jakiś czas, powiem, że rewelacja - zresztą potwierdza to nie tylko moja opinia. Słuchawki też bardzo dobre, służą mi na co dzień do muzyki (rap) i sprawują się sympatycznie w domu przy wzmacniaczu jak i przy odtwarzaczu w szkole (Cowon iAudio E2)

IMO najlepsze słuchawki w przedziale 200zł. Gaminogowo nie wypadają tak dobrze jak przy muzyce, ale grając w MW3 bass przy strzelaniu był czymś niesamowitym, aż chciało się grać!

Połączyć słuchawek muzycznych z gamingowymi nie udało się nigdy - o tym nie ma co marzyć. Więc reasumując, proponuję ci najlepsze rozwiązanie do muzyki, które z powodzeniem sprawdzi się jednocześnie w Battlefieldzie 3 i innych grach. Na przyszłość - bez porządnej karty dźwiękowej nie ma co wydawać na słuchawki wyżej niż Koss KSC 75 bądź Porta Pro. Bo będzie to najzwyczajniej w świecie niepotrzebnym defraudowaniem pieniędzy, bądź jak kto woli - wyrzucaniem funduszów w błoto.

Z tą kartą to faktycznie masz racje ale bardziej skłaniałbym się ku hi-end`om które swój potencjał mogą wykorzystać tylko przy dobrej karcie dź.(ja np mam HD595 i zwykły dodatek do płyty gł. Asusa - Supreme FX II i dźwięk mnie mile zaskoczył).Patyczakr123 podaj model płyty głównej.

Sennki to głównie marketing i wyrobienie sobie opinii, że jest to high-end, ale nie o tym mowa. Rozejrzyj się np. za Shure SRH 440, Albo AKG K121 Studio. Tylko średnio widzę je na integrze.

Djolomc , Supreme FX II to nic ciekawego, nazwa typowo nastawiona na marketing, wyjmowana wersja

1706_p5_9.jpg

Nie wygląda tak ciekawie.

GA-P61-DS3-B3 .

Ale nie czytasz co napisałem. Ja stwierdziłem tylko fakt, że nawet tego typu przetworniki są w stanie dać nie najgorszy dźwiek. A odnośnie “marketingu” tą wątpie, że kiedykolwiek miałeś sennheisery na uszach wieć lepiej zachowaj tego typu komentarze (tak a propos to tak jakbyś stwierdził że sukces BMW, AUDI czy Mercedesa są skutkiem marketingu a tak nie jest. Te marki przez kilkadziesiąt lat pracowały na zaufanie klienta i po dziś dzień słyną z osiągów i trwałości).

Co do płyty głównej to jest tam ubogi przetwornik dźwięku także aby cieszyć się jakością a także dobrym pozycjonowaniem w grach, musiałbyś zainwestować w jakąś kartę dźwiękową (poszukaj coś z Xonar`ow Asusa).

Każdy wie co innego, to jest marketing. Chociażby beyerdynamic to już jest porządna marka, w tanim segmencie Superluxy lepiej grają. Samochody to całkiem inna rzeczy.

Ale zapomniałeś dodać jeszcze że takie słuchawki nie kosztują 600 zł tylko 1000+ :smiley:

Żaden przetwornik, sprzętowy czy softwarowy nie zapewni dźwięku z prawdziwego zdarzenia. Sennheiser - niektóre modele naprawdę udane, ale rzeczywiście wrażenie, że jest najlepszą marką stworzył marketing. Na rynku hi-end Sennki nie są wcale najlepsze… Jednakze zgodzę się, marka zasługuje na uwagę. Zapewniła rynkowi wiele innowacji i sprzęt dostępny dla początkujących audiofeel’owców

Nadal postuluję za swoim rozwiązaniem. Słuchawki za 600zł+ wymagają porządnego źródła i do tego jakiś konkretny DAC. Same słuchawki to 1/3 kwoty jaką trzeba przeznaczyć, aby posłuchać muzyki w klasie hi-end. Słuchawki to finał całego procesu jaki rekonstruuje muzykę cyfrową na postać wpadającą do naszych uszu. One tańczą jak im się zagra, a niewątpliwie trzeba umieć im zagrać co jest podstawą. Dobra karta odznacza się dźwiękiem w samej postaci, jak i potrafi napędzić nieco lepsze słuchawki

Ale nikt nie mówi tutaj o tym że Sennheiser to najlepsza marka w segmencie HI-END. W tym temacie chodziło o dobre słuchawki do 400 zł (a więc o hi-endach można w tym wypadku zapomnieć, więc też o tym nie wspominałem bo należałoby tutaj nadmienić o AKG czy też przez sla17 juz wymienonych beyerdynamicach ):slight_smile: