Słuchawki... Hd 202 czy SHP2700?

(system) #1

Witam

Chce sobie kupić jakieś słuchaweczki tak do 100 zł.

Będą mi służyć do słuchania muzyki (od klasyki po ciężki rock)

Mam na oku 2 modele:

• SENNHEISER HD20

• Philips SHP2700

Co o nich sądzicie? jakie wady i zalety?

Może jakieś inne?

Pozdrawiam :wink:

(klopas) #2

ja zamiast philips-ów pomyślałbym raczej nad koss porta pro... one podobno są super jeśli chodzi o muzykę... nie wiem jak się mają do HD202 czy HD205 ale na pewno lepsze niż philipsy :slight_smile:

(system) #3

tylko że ja mam tylko 100 zł...

(klemensior15) #4

Po pierwsze do czego podepniesz te słuchawki?. Po drugie raczej ciężko ,aby słuchawki były do wszystkiego gdzieś w którejś dziedzinie muszą innym ustąpić.

Nie zawsze marka ma znaczenie, są modele Philipsa ,które grają bardzo dobrze i dla niektórych lepiej niż Senki, AKG czy inne niby lepsze marki.

Radziłbym ci iść z odtwarzaczem do sklepu jak MM, Saturn czy coś w tym stylu poprosić o możliwość odsłuchu na wlasnym sprzęcie i sprawdzić które lepiej według ciebie grają.

Zakup nausznych słuchawek do telefonu mija się z celem nie są w stanie ich napędzić pod względem głośności i wrażeń jakie dzdzą, dlatego jeśli do telefonu to odradzam. A i sama jakoś playera ma znaczenie jak słuchawki zagrają. Podsumowując najlepiej samemu przetestować.

Pozdrawiam.

(system) #5

no raczej do kompa je podłączę...

Mi chodzi żeby żadnej tandety nie było..

Może jakieś inne modele polecicie?

(klopas) #6

to tych 10 czy 20zł nie dołożysz?

ja o słuchawkach od philipsa się dość naczytałem więc dlatego pisze że nie warto :wink:

(system) #7

no dołożę...

No ale musze wiedzieć za co płacę..

Te koss porta pro troche własnie jak rekklamówki wyglądają.. ale nie wiem.. nie znam się, więc pytam się experów :stuck_out_tongue_winking_eye:

(klemensior15) #8

Szkoda tylko, że nie przesłuchałeś nigdy żadnych zwłaszcza niektórych wartych uwagi.

Widziałem wiele osób na mieście z tymi Kossami ponoć dobrze grają jednak okazji przesłuchać nie miałem. Poczytaj może na forum mp3store.pl tam powinna być jakaś recenzja albo opis ich.

(system) #9

Czyli co mam kupić??

-- Dodane 27.04.2009 (Pn) 17:53 --

hallloo!!