Słuchawki... Hd 202 czy SHP2700?

Witam

Chce sobie kupić jakieś słuchaweczki tak do 100 zł.

Będą mi służyć do słuchania muzyki (od klasyki po ciężki rock)

Mam na oku 2 modele:

  • SENNHEISER HD20

  • Philips SHP2700

Co o nich sądzicie? jakie wady i zalety?

Może jakieś inne?

Pozdrawiam :wink:

ja zamiast philips-ów pomyślałbym raczej nad koss porta pro… one podobno są super jeśli chodzi o muzykę… nie wiem jak się mają do HD202 czy HD205 ale na pewno lepsze niż philipsy :slight_smile:

tylko że ja mam tylko 100 zł…

Po pierwsze do czego podepniesz te słuchawki?. Po drugie raczej ciężko ,aby słuchawki były do wszystkiego gdzieś w którejś dziedzinie muszą innym ustąpić.

Nie zawsze marka ma znaczenie, są modele Philipsa ,które grają bardzo dobrze i dla niektórych lepiej niż Senki, AKG czy inne niby lepsze marki.

Radziłbym ci iść z odtwarzaczem do sklepu jak MM, Saturn czy coś w tym stylu poprosić o możliwość odsłuchu na wlasnym sprzęcie i sprawdzić które lepiej według ciebie grają.

Zakup nausznych słuchawek do telefonu mija się z celem nie są w stanie ich napędzić pod względem głośności i wrażeń jakie dzdzą, dlatego jeśli do telefonu to odradzam. A i sama jakoś playera ma znaczenie jak słuchawki zagrają. Podsumowując najlepiej samemu przetestować.

Pozdrawiam.

no raczej do kompa je podłączę…

Mi chodzi żeby żadnej tandety nie było…

Może jakieś inne modele polecicie?

to tych 10 czy 20zł nie dołożysz?

ja o słuchawkach od philipsa się dość naczytałem więc dlatego pisze że nie warto :wink:

no dołożę…

No ale musze wiedzieć za co płacę…

Te koss porta pro troche własnie jak rekklamówki wyglądają… ale nie wiem… nie znam się, więc pytam się experów :stuck_out_tongue_winking_eye:

Szkoda tylko, że nie przesłuchałeś nigdy żadnych zwłaszcza niektórych wartych uwagi.

Widziałem wiele osób na mieście z tymi Kossami ponoć dobrze grają jednak okazji przesłuchać nie miałem. Poczytaj może na forum mp3store.pl tam powinna być jakaś recenzja albo opis ich.

Czyli co mam kupić??

Dodane 27.04.2009 (Pn) 17:53

hallloo!!