Słuchawki i karta dźwiękowa

Siemka,

muszę kupić sobie jakieś słuchawki i kartę dźwiękową. Słuchawki z wiadomej przyczyny - grając i słuchając muzyki w nocy budzę rodzinkę :mrgreen: a kartę z racji tego, że moja integra ostatnio nawala - raz załapie dźwięk, drugi nie (głośniki w porządku, sprawdziłem u kolegi, u mnie dzieje się tak na obydwu systemach Viście i XP no i jak odpaliłem linuxa było tak samo ) no i jak zainstaluje do niej sterowniki to mam problem z odpaleniem gier - wywalają się artefakty i zwiechy kompa…

co do słuchawek to mam na nie 70zł myślałem nad takimi:

http://allegro.pl/item210335233_sluchaw … ep_ss.html

aha mają być albo bez mirkofonu albo z odłączanym i kabel minimum 2m jestem wysoki i komp stoi kawałek ode mnie i typu takiego jak te creativy

co do karty dźwiękowej doradźcie mi jakąś sami, mam na nią 200zł możecie podawać z różnych sklepów, i tak kupie ją w pobliskim sklepie - sprowadzają sprzęt, jeśli nie mają w ofercie :slight_smile: oczywiście karta dźwiękowa pójdzie do nowego kompa jak go zakupię :slight_smile:

z góry dzięki za odpowiedzi, z reguły to ja pomagam ale jestem dźwiękowym analfabetą ( :mrgreen: )i muszę poprosić o pomoc bo się na dźwięku nie znam…

Creative Sound Blaster X-Fi Xtreme Audio ~180zł

P.S też nie śpie po nocach :mrgreen:

no to już mam, słuchawki wezmę te cretive’y no i kartę dźwiękową którą podałeś… aha dojrzałem się o co chodzi z tym niezałapywaniem przez zintegrowaną dźwiękówkę, jedna zworka była uszkodzona… ale i tak zmienię tą integrę na tego sound blastera… no dzięki za pomoc :slight_smile: