Słuchawki Logitech - nie działa jedna słuchawka

Słuchawki to Logitech model chyba “headset 120”. Na początku po poruszaniu kabelka ta jedna niedziałająca lewa słuchawka czasami załapała, teraz już nie działa w ogóle. Kabelki w słuchawce są w normie.

Sprawdź połączenie przy “jacku” lub samego “jacka”. :slight_smile:

Bo tam może tkwić problem.

Możesz jeszcze sprawdzić głośnik w tej niedziałającej lewej słuchawce :wink:

Powodzenia

Głośnik sprawdzałem, jest w normie. Połączenie przy jacku też. Wcześniej słuchawka zadziałała przy poruszaniu kabelkiem w okolicy słuchawki (teraz nie działa w ogóle).

Miałem ten sam problem ze słuchawkami “Logitech” - a. Po jakimś czasie używania przestała działać lewa słuchawka. Pomagało ruszanie kabelkiem przy słuchawce - do czasu… Potem padło. Z ciekawości “rozebrałem” słuchawki by zbadać przyczynę. Okazało się, że guma zgrzana na przewodzie który wchodził do muszli słuchawki była “zagrzana” za mocno i uszkodziła przewód. Przy używaniu przewód się “przerwał” i słuchawki stały się mono. Wyrzuciłem je i kupiłem inne… ( już nie Logitech-a ), narazie śmigają elegancko.

No i mamy rozwiązanie. :smiley: :smiley: :wink:

Właśnie chciałem zaproponować rozebranie słuchawki i sprawdzenie tam czy coś sie nie stało ale już wszystko wiesz. :wink: =D>

Pozdro

Dokładnie, kolega Emeryt miał rację. Problem naprawiony. Dzięki :slight_smile: