Słuchawki nauszne do 150zł

Witam!

 

Szukam słuchawek nausznych, będą używane do słuchania muzyki z telefonu. Cena to max 150zł, oczywiście mile widziane tańsze propozycje.

Priorytet to wygoda - aktualnie posiadam Pioneer SE-MJ502T, które są bardzo niewygodne przy dłuższym słuchaniu. Fajnie, jakby słuchawki miały jakąś gąbkę, nie sam plastik. Słuchawki muszą być w miarę kompaktowe, składane. No i na dodatek fajnie, jakby przyjemnie grały. :wink:

 

Jakby jeszcze miały mikrofon i odpinany kabel, albo przynajmniej przewód dłuższy niż 120cm, to byłyby idealne, ale chyba nie mam co wymagać tego za taką kasę. 

 

Z tego co patrzyłem najbliżej ideału są Kruger&Martz KM0063 (nie mają mikrofonu, muszle nie obracają się, krótki oryginalny kabel) i TDK ST170 (nieodpinany, dość krótki kabel)

 

Liczę, że pomożecie znaleźć mi coś dobrego.

 

EDIT:

 

Znalazłem słuchawki Arkas XX.Y Carbon 10, chyba są najbliżej ideałowi, jedyne co mi przeszkadza to design, ale to mógłbym jakoś przeżyć. :wink:

Najlepsze w tej cenie do smartphona, bo z mikrofonem. Dobrze leżą i ładnie grają. Przy dłuższym słuchaniu nie uwierają ani nic nie boli.

http://www.x-kom.pl/p/156348-sluchawki-creative-ma-2600-czarne-z-mikrofonem.html