Słuchawki nauszne do 200zł do muzyki

Szukam przewodowych słuchawek nausznych do 200zł, najlepiej konstrukcji zamkniętej, dobrze żeby miały regulację głośności. Słuchawki przede wszystkim do słuchania muzyki z kompa, mikrofon nie jest konieczny. Jakieś sprawdzone produkty? :slight_smile:

Póki co mam na oku takie

http://www.audiofanatyk.pl/polecane-sluchawki-nauszne-muzyczne-i-dla-graczy/
Przeczytaj opisy, wybierz coś i odpisz na pytania:

  • jaki rodzaj muzyki?
  • jaka karta dźwiękowa?
  • jakie pliki muzyczne?
1 polubienie

ja polecam creativy https://www.sferis.pl/sluchawki-nauszne-creative-aurvana-live-czarne-51ef0060aa001-p248483

Te Creativy ze Sferisu zbierają dobre opinie. Poza tym polecałbym Razer Kraken USB, powinienes się zmieścić w tej cenie. Bardzo dobra jakość dźwięku, na plus dobre wykonanie i ciekawy designe.

Co do Creativów mogę się zgodzić, jednak te krakeny… Słuchawki pod kątem designu są świetne, ale poza tyn nie ma w nich nic ciekawego, bardzo niewygodne, uciskają na czaszkę, slychać szumy, mikrofon to porażka. Tak na prawdę płacimy za nazwę firmy a nie za jakość. Zresztą, słuchawki na USB to porażka. Jeśli miałbym kupić słuchawki na USB to wolałbym już ich w ogóle nie kupować, wiąże się to nie tylko z marną jakością dźwięku przetworników w muszlach, ale także przetworników C/A wbudowanych w słuchawki, nierzadko gorszych od integry. Ja nie mam pojęcia czemu takie słuchawki mają służyć, bo ich jakość jest najczęściej słaba. Przez fakt, że wykorzystują one jedynie wbudowane w słuchawki układy audio nie jesteśmy w stanie w żaden sposób poprawić ich jakości dźwięku, co jest możliwe przy słuchawkach na jack poprzez kupno karty, DAC/AMP, czy innego źródła dźwięku lepszej jakości.
Znacznie lepsze bedą jakieś Superluxy, które nie wyglądają tak fajnie, ale za to lepiej radzą sobie z dźwiękiem.

Jeśli chodzi o słuchawki to ja od paru lat posiadam aurvana live. Naprawdę w tej cenie bardzo dobre słuchawki. Jest to już model dosyć wiekowy ale bardzo dobry. Jakbym miał teraz z nowu kupować to ponownie bym je kupił :slight_smile:

Zapomnij o aurvana o superluxach creativach itpodobnych. Polecam SENNHEISER HD205 HD 205 II
https://goo.gl/surrxk

Te Creativy ze Sferisu zbierają dobre opinie. Poza tym polecałbym Razer Kraken USB

Ale miało być do 200 zł
Modelem, na który możesz jeszcze zwrócić uwagę i przy tym kilka dyszek zaoszczędzić jest AKG K51. Głębia, zakres, design i wygodny pałąk.

@marky.wolfheart to może powiedz dlaczego twierdzisz że wymienione przez Ciebie modele są tak dużo gorsze od tych co podesłałeś.

Słuchawki Superlux HD669, cena 150zł, używam, polecam:
http://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-superlux-hd669/
Możesz mnie o nie wypytać…

SENNHEISER HD 205 II Ten Bass, i detale aż ciarki przechodzą po plecach no i cena…jak na profesjonalne słuchawki w tym przedziale cenowym przystępna. Poszukaj w necie recenzji. Poza tym sprzęt robiony jest w Niemczech.!!! Nie jest składany w Chinach jak to robi większość producentów (np Beyerdynamic) a to przekłada się na żywotność sprzętu swoje mam już 7 lat kupiłem je w Londynie (wersja HD 205 I) graja po dziś dzień niestety kabel uległ mechanicznemu uszkodzeniu i muszę go wymienić. Obecnie posiadam Sennheiser HD 4.30G i nigdy nie zmienię firmy jest jeszcze lepiej tłumienie zewnętrznych odgłosów jest na poziomie 80-90% po założeniu jedyne co słuchać to bicie własnego serca :stuck_out_tongue_winking_eye:

Pozdrawiam :stuck_out_tongue_winking_eye:

:rotating_light::rotating_light::rotating_light: Fanboy alert! :rotating_light::rotating_light::rotating_light:

@marky.wolfheart A ja i mój brat mamy SENNHEISERy HD218i i po jakichś dwóch latach z gąbek zaczyna schodzić ta sztuczna skóra, czyli inaczej - plastik utlenia się. Słuchawki kosztują jakieś 230zł wg ceneo, a ile kosztują nowe gąbki? 70zł. Tak więc i na Sennheiserze można się przejechać…

Synhajzery nie umywają się do superluxów, polecają je chyba tylko osoby które wcześniej siedziały na słuchawkach za 10 zł…

@apollo650 - to komp stacjonarny? Karta integra? Jeśli tak, tak to warto też pomyśleć o dedykowanej karcie dźwiękowej, słuchawki dostaną dodatkowego kopa.

Wy się tu produkujecie, tymczasem autor postanowił zignorować temat.

3 polubienia

zawsze może ktoś inny skorzystać :slight_smile:

Nie było mnie jakiś czas, przepraszam, że nie odpowiedziałem i dzięki wszystkim za cenne uwagi.

@nietopyrz

  • głównie metal
  • zintegrowana
  • mp3 i jutuby

Być może z czasem dokupię kartę dźwiękową ale nie jestem pewien czy wyczuję różnicę bo żaden ze mnie audiofil :stuck_out_tongue_winking_eye:
Zamówiłem superluxy HD669, jak przetestuję to dam znać jakie wrażenia jeśli wątek przeżyje :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie