Słuchawki nauszne do 70 zł

Witam.

Chcę kupić nowe słuchawki w w/w cenie. Przeglądałem allegro i znalazłem to:

http://www.allegro.pl/item1028521873_sluchawki_philips_shp2500_shp_2500_hifi_tv_bonus.html

Czy będzie to dobry wybór, czy dostanę coś lepszego w tej cenie??

To raczej dobre słuchawki (Pasmo przenoszenia od 15 do 22 000 Hz ) ale jak znajdziesz o podobnych parametrach ale z magnesem neodymowym to będą jeszcze lepsze.

Dolna wartość może powinna być 20Hz lub mniej a górna 20 000Hz (czyli 20kHz) lub więcej.

Generalnie philips robi dobre słuchawki.

Do gier czy muzyki ?

Przede wszystkim do muzyki

To nie ma znaczenia do czego bo można mieć muzę albo w dobrej jakości albo słabej i tak samo w grach ścieżka dźwiękowa może być powalająca albo masakrująca uszy.

Poza tym wiele osób nie odczuje większej różnicy (albo wcale jej nie odczuje) między parametrami co podałem jako minimum a lepszymi jakie są podane w specyfikacji tych słuchawek.

Generalnie im lepsze parametry tym lepiej ale takie słuchawki jak te są warte zakupu.

Mylisz się, słuchawki do gier powinny mieć jak najmniej basu bo muszą uświadamiać Ci gdzie porusza się przeciwnik, natomiast muzyka to bass i czystość dźwięku (chociaż i w grach się czasem przydaje).

Ja uważam że bas zawsze powinien być umiarkowany, znaczy żeby nie był za głośny bo będzie zagłuszać soprany a czystość dźwięku też powinna byś zawsze (czyli zakres przenoszonych częstotliwości od jak najniższych do jak najwyższych) - ale to moje zdanie i nie każdy musi lubić takie brzmienie.

Tak na marginesie to osobiście rzuciłem się na porządne słuchawki bluetooth (za 200zł) i odpowiedni adapter bluetooth z odpowiednim programem w zestawie żeby mieć jak najwierniej oddany dźwięk i nie mam ma systemie żadnej korekcji dźwięku. Bluetooth tworzy wirtualną kartę dźwiękową więc unika się problemów natury sprzętowej i zniekształcania dźwięku przez kiepską kartę dźwiękową.

Ok. Dzięki za wasze opinie