Słuchawki nauszne iPod/PC do 300 zł HD 555 / CAL

Witam. Mam ogromny dylemat i pomimo tego, że naczytałem się wielu tematów o podobnej tematyce to tak naprawdę mało jest o słuchawkach nausznych (w moim przypadku). Mam do wydania 300 zł. Słuchawki będą używane głównie do komputera (z kartą dźwiękową Supremfex II) oraz z iPodem Touch 2G. Jak do tej pory bardzo wielu dobrych opinii przeczytałem o słuchawkach Sennheiser HD 555 oraz CAL(creative aurvana live). Dla wielu połączenie iPoda z takimi słuchawkami może być dość dziwne, jednak chciałbym mieć słuchawki które wykorzystam przy komputerze, a przy iPodzie to w sumie tak przy okazji(co nie znaczy, że nie będę słuchał). Co myślicie o tych słuchawkach, ewentualnie co innego polecacie. Podkreślę, że głównie słucham reggae/ragga/dancehall ; rock/hard rock ; metal. Ogólnie oczekuje jednak dość miłych basów(które w reggae/dancehall są dość często), jednak nie chcę aby grały tylko basy.

Jeżeli w znaczący sposób jakość dźwięku przy iPodzie mogłaby być zwiększona ewentualnym wzmacniaczem słuchawkowym to proszę mi jakiś polecić…ogólnie jakoś to przybliżyć bo chyba nie ogarniam tego ;D.

Proszę o rzetelne odpowiedzi, ponieważ nie chcę “wyrzucić pieniędzy w błoto”.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.