Słuchawki nauszne w kwocie 100-150zł

Witam,

Zastanawiam się nad kupnem słuchawek nausznych w kwocie podanej w temacie. Gatunek muzyki jaki będzie na nich odsłuchiwany to głównie RAP oraz HIP HOP zza oceanu więc dobrze by było gdyby miały w miarę czyste i mocne niskie tony.

Zastanawiam się głównie nad:

-PIONEER SE-MJ511

-PIONEER SE-MJ521

Ważne żeby też nie były mega duże i przede wszystkim kabel 1,2 m bo 3 m przy iPod’zie mi się nie widzi.

PS Jak z Waszego doświadczenia wygląda sprawa z trwałością kabli? Boję się, że zapłacę 150 zł za słuchawki, a potem przestanie mi grać jakaś słuchawka :confused: oczywiście uszkodzenie mechaniczne bo jakże inaczej :|. Oryginalne słuchawki z iPod’a wytrzymują około 3 miesiące. 2 razy już mi lewa strona siadła :confused:

Pozdrawiam serdecznie,

apik

Napiszę swoje zdanie: jeżeli tak intensywnie zużywasz słuchawki to po co masz za nie płacić jakieś wielkie kwoty? Jak mają się zepsuć to i tak to zrobią :wink: Kiedyś kupiłem zwykłe słuchawki Esperanzy za 30 zł, gruby długi kabel - fantastyczna sprawa, służą mi już hohoho przy dość intensywnym użytkowaniu a jakość dźwięku i wygoda jest nie do opisania - miksować muzykę w nich można i jako “odsłuch” (tak to ujmę) przy miksie są też wspaniałe :smiley: Drogie nie oznacza lepsze. :wink:

Witam.

Polecam Sennheiser HD 202. Podbijają lekko basy, ale większość osób po prostu tak lubi.

Są wytrzymałe i mają długi przewód. Jakość dźwięku bez zastrzeżeń.

I co najważniejsze, cena jest na akceptowalnym poziomie.

witkacz

Brałem je pod uwagę, gdyż w wielu tematach je polecają, ale te 3m kabla to nie wiem co z nim zrobię. Chyba się owinę trzy razy. Dlatego szukam cos z kablem 1,2-1,5m

Zawsze myślałem, że lepszy za długi niż za krótki :slight_smile:

Oczywiście, chodzi mi o kabel…

Dobra, żarty na bok. Mam te słuchawki Sennheiser HD 202. W komplecie dostajesz urządzenie do regulacji długości przewodu.

Działa to +/- tak, jak zwijarka do przedłużacza. Masz szpulę w kształcie elipsy, wielkości połowy dłoni.

Jeśli masz za dużo kabla, to nawijasz trochę na szpulę z każdej strony i gitara.

Graficznie wygląda to tak: http://pclab.pl/art41385-9.html