Słuchawki nie dzialają

Zaczęłem używać słuchawek bluetooth do komputera i wszystko działało poprawnie. do czasu aż nie odpaliłem kilku aplikacji naraz np kiedy odpalam discorda i you tube. to słyszę tylko discorda. słuchawki też nie reagują na zmianę głośności tym paskiem w prawym dolnym rogu. mimo że z włączonym samym YT da się to zrobić. Nie jestem pewien czy to może być problem ale moja płyta główna nie wspiera bluetooth i korzystam z takiej wtyczki USB tp link. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł to proszę niech pomoze.

Niektóre aplikacje potrafią przejmować sterowanie na wyłączność i może to być tego wina,
tak samo jak podczas mówienia niektóre aplikacje potrafią wyciszyć dźwięk z innych aplikacji chyba do 80% gdzieś to było w opcjach do ustawienia musisz sobie popatrzeć i w systemowych i w aplikacjach które miałeś wtedy włączone.

Nareszcie udało mi się naprawić. Cały dzień spędziłem w opcjach a tu się okazało że wystarczy zmienić urządzenie. klikając na ikonę głosnika.

To musiałeś je chyba odpiąć i Windows nie potrafił samodzielnie ponownie je prawidłowo ustawić jak ktoś ma sterowniki z realtek to on zwykle sam pyta o ponowną konfiguracje nowego urządzenia.

1 polubienie