Słuchawki philips SHB4000 podłaczenie do laptopa

Witam, kupiłem sluchawki SHB4000, myślałem że będą z urzadzeniem bluetooth żeby podłączyc do laptopa,ale one mają wbudowane urzadzenie, a moj laptop nie posiada bluetooth. Czy obojetne jakie bluetooth kupie to bedą działać(będą kompatybilne z laptopem)? czy ich wszystkie funkcje będa działać?tzn.mikrofon,volume itp? Głównie bede ich używał do skype. Dzięki wszystkim,pozdrawiam.

Tak, będą działać jeżeli kupisz sobie bluetooth w wersji usb.

kupiłem USB Adapter bluetooth i nic nie dziala, wogóle nie wyszukuje urządzeń. Na programie BlueSolei wszystko ładnie śmiga, ale nie mam pełnej wersji i lipa. Znacie jakąś alternatywe dla programu BlueSolei?

Przecież wbudowane w system operacyjny sterowniki (aplikacje) pozwalają na wysyłanie audio do głośników czy słuchawek.

Na systemowych wogole nie mogę nic zrobić, wczesniej w zasobniku miałem ikone bluetooth a teraz nie ma. W menadzer urządzeń  jest:

-Odbiorniki radiowe bluetooth–>Generic Bluetooth Radio

                                              -->Moduł wyliczający Bluetooth firmy Microsoft. I treż jest wyświetlane inne urządzenie, ale nie mogę znaleść sterowników.