Słuchawki Plantronic GameCom 367vs377

Witam.

Otóż mam mały dylemat bo nie wiem które słuchawki kupić,mam do wyboru GameCom 367 lub GameCom 377

Słuchawki te będą głównie do Counter-strike i innych gier ale nie wiem które będą lepsze do długiego grania i przyjemnego grania.

Powiedzcie mi też które mają lepszy mikrofon bo bardzo mi będzie potrzebny

(Proszę też nie pisać tutaj “Eee GameComy to /cenzura/” i “Lepsze będą tamte” itd…)

w zasadzie wszystko jedno i to samo, wraz z modelem GameCom 380, co byś nie wybrał to różnicy nie odczujesz.

inne marki też stosują takie chwyty, podnoszą numer i zmieniając coś minimalnie, że niby nowszy model, lepsza elektronika, mocniejszy i głębszy bas, kabel dodatkowo zabezpieczony lub w innym kolorze, lepsze materiał, itd… jedna wielka ściema.

Z tego co widzę to nie różnią się one praktycznie niczym ani w wyglądzie ani nawet w parametrach.

Nie sądzę aby była jakakolwiek różnica między nimi poza detalami wizualnymi a już tym bardziej na 99% nie w jakości mikrofonu.

A skoro to do granie to bierz którekolwiek, nie widzę sensu rozwodzenia się nad tematem skoro chodzi o 2 konkretne modele tego samego producenta i to tak do siebie zbliżone.

dokładnie róznica wątpie żęby jakaś była:D