Słuchawki+przejściówka+Nokia 6210N

Witam. Mam zamiar kupić sobie jakieś dobre słuchawki w cenie $25 (tzn. mogę zamienić też na PLN). W większości będą służyć do słuchania muzyki z telefonu. Mają być douszne (tylko, bo innych nie trawię, a nauszne są złe do szkoły). Słucham dość wymagającej muzyki: hard-rocka, glam-rocka, punk-rocka, a czasem coś lżejszego np. Depeche Mode lub Soundgarden. Jedyny problem to: zupełnie nie wiem jak dobrać słuchawki. Od razu mówię, że używam przejściówki na 3.5mm (pozłacanej) stereo.

Z tego co udało mi się znaleźć to widzę tylko to:

http://allegro.pl/philips-sl-dou-she785 … 88797.html

http://allegro.pl/wietrzymy-magazyn-sen … 77721.html

Pomożecie?

http://sklep.nokia.pl/webapp/wcs/stores … 5_60000256

Polecam te. Sam posiadam i jakość dźwięku jest naprawdę bardzo dobra.

Ewentualnie te http://allegro.pl/sluchawki-denon-ah-c2 … 26506.html

Naprawdę bardzo dobrze wyprofilowane nic nie słychać z zewnątrz czysty głęboki bass

Chodzi o to by było wyraźnie słychać tekst i by były wystarczająco głośne (do szkoły) Tu tego nie widzę. Do tej pory posiadałem słuchawki od Lg Viewty jednak są bardzo nie wygodne, choć nie powiem, bardzo ładny dźwięk.

PS. Chodzi mi o słuchawki douszne, ale nie takie jak te na górze, wolę te których nie trzeba wciskać do uszu tylko po prostu, no są plastikowe :slight_smile: - nie miłe mam doznania słuchając AC/DC na twoim rodzaju słuchawek :wink:

Właśnie te co ci podałem są douszne :stuck_out_tongue:

Tak wiem, tyle, że nie wiem jak to się nazywa - taki rodzaj dousznych. Nie lubię tych wciskanych gumek, chcę te plastikowe. Rozumisz? :stuck_out_tongue:

Dodane piątek, 17 września 2010, 20:04

Wiem, wiem. Napisałem, że mam przejściówkę na 3,5mm stereo, więc to nie robi problemu :slight_smile: